J. Mourinho: „Mano raktas į sėkmę visada yra tas pats“ © JumpStory nuotr.

Pirmąjį tarptautinį trofėjų „Roma“ ekipai padovanojęs treneris Jose Mourinho teigia, kad bėgant metams jis nepraranda motyvacijos siekti kuo geresnių rezultatų.

Kitu atveju, anot portugalo, būtų laikas pasukti į pensiją.

„Tai yra natūrali būsena to žmogaus, kuris trokšta daugybę metų būti futbole. Jei nemyli šio žaidimo ir manai, kad pasiekei viską, ką galėjai, tuomet geriau pasitraukti ir džiaugtis medaliais.

Kitu atveju, nereikia sustoti. Mylėdamas futbolą, nejauti kaip sensti. Visada jautiesi jaunas ir šis jausmas nepalieka visą gyvenimą. Taigi, motyvacija turi būti įsišaknijusi tavo DNR“, – teigė J. Mourinho, prakalbęs ir apie kitas savo savybes.

„Nepasakyčiau, kad esu gimęs būti lyderiu.

Jaunystėje buvau tyliu lyderiu. Vis dėlto mano darbas neleidžia tokiu būti, nors tai – natūrali mano savybė. Visada būnu viešumoje, bendrauju su žiniasklaida ir tai tampa dideliu skirtumu.

Mano raktas į sėkmę visada yra tas pats – viskas priklauso nuo strategijos.

Negalima visko nuspėti, bet kuo daugiau esi pasiruošęs, tuo labiau gali visko išmokyti treniruočių metu.

Atsiranda galimybė sumažinti nenuspėjamumo faktorių ir tai leidžia jausti būsimus pasirinkimus bei lengviau atlikti sprendimus. Žinoma, rungtynių metu reikia ir rizikuoti, tačiau besiruošdamas stengiesi sumažinti netikėtumo faktorių.“

Straipsnio įvertinimas: 3 3
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos