J. Mourinho po pergalės prieš „Arsenal“ džiaugėsi žaidėjų atsidavimu © AP nuotr.

Londono „Tottenham“ sekmadienį triumfavo Šiaurės Londono derbyje bei išsaugojo realius šansus pakovoti dėl vietos Europos lygoje.

Po susitikimo Jose Mourinho džiaugėsi savo komandos atsidavimu bei teigė, kad šiose rungtynėse priėmė teisingus taktinius sprendimus.

„Manau, kad šiose rungtynėse svarbiausi buvo taktiniai aspektai. Jei atvirai, manau, kad Mikelis Arteta rado kelią, kuriuo turi eiti „Arsenal“. Pastaruoju metu jie progresuoja, todėl mums reikėjo šiek tiek prisitaikyti prie jų žaidimo, ką mes padarėme puikiai.

Net antrojo kėlinio pradžioje, kai varžovai ilgiau buvo su kamuolių, mums didesnių problemų neiškilo. Mūsų du vidurio saugai atliko nuostabų darbą.

Rungtynių metu apie tai net nepagalvojau, tačiau „Arsenal“ turėjo 48 valandomis daugiau poilsio prieš šį mačą. Buvo sunku, bet mano žaidėjai kovėsi iš visos širdies.

Net paskutinėmis minutėmis, kuomet pirmavome 2:1, nesulaukėme didesnio spaudimo iš varžovų. Esame laimingi, nes nudžiuginome savo aistruolius ir toliau kaunamės dėl vietos Europos lygoje“, – po rungtynių dėstė J. Mourinho.