J. Mourinho po skaudaus pralaimėjimo akcentavo žaidėjų psichologiją © JumpStory nuotr.

„Roma“ sekmadienį išgyveno tikrą pragarą mačo su „Juventus“ pabaigoje.

Jose Mourinho auklėtiniai iki 70-osios minutės pirmavo rezultatu 3:1, tačiau per likusį laiką praleido tris įvarčius bei patyrė skaudų pralaimėjimą.

Po mačo „Roma“ strategas akcentavo, kad jo žaidėjai tiesiog nesusitvarkė su psichologija.

„70 minučių visiškai kontroliavome rungtynes. Mano futbolininkai žaidė labai gerai ir viską laikė savo rankose. Nuo pat mačo pradžios norėjome varžovams taikyti aukštą presingą.

Iki 70–osios minutės viskas buvo labai gerai, bet tada tiesiog sugriuvome psichologiškai. Praleistas antrasis įvartis įnešė į komandą nepasitikėjimo.

„Juventus“ turi labai stiprų charakterį, o antrasis įvartis grąžino jiems tikėjimą. Man nekilo jokių problemų pirmaujant 3:2, bet mano žaidėjai nesusitvarkė su spaudimu“, – bendraudamas su DAZN dėstė J. Mourinho.