J. Mourinho – prieš finalą: „Konferencijų lyga yra mūsų Čempionų lyga“ © JumpStory nuotr.

Trečiadienio vakarą įvyks pirmasis finalas per Konferencijų lygos istoriją. Šį sezoną savo pirmuosius metus skaičiuojantis turnyras rengs finalą Albanijoje, Tiranos mieste. 

22,5 tūkstančius sirgalių talpinančiame „Arena Kombetare“ stadione dėl titulo kausis du žinomi Europos klubai: „AS Roma“ ir Roterdamo „Feyenoord“. Abu šie klubai jau užsitikrino vietą kito sezono Europos lygoje – kas yra vienas iš Konferencijų lygos taurės privalumų – tačiau dramos netrūks. 

Prieš mačą apie šį finalą ir artimiausią varžovą kalbėjo Romos ekipos strategas Jose Mourinho. 

„Kaip ir mes, taip ir jie žaidė 14 rungtynių šiame turnyre ir turėjo įveikti stiprius varžovus. Jų pusfinalis su „Marseille“ – komanda, kuri yra turtinga pasiekimais Europoje, o „Velodrome“ stadionas yra vienas iš žaviausių stadionų ir labai sunki vieta žaisti. „Feyenoord“ galima tik pagirti“, – apie Nyderlandų ekipą kalbėjo portugalas. 

„Esu treneris su plačia istorija, o „Roma“ yra didelis klubas. Jaučiau dalį atsakomybės, kad pirmasis šito turnyro sezonas būtų įsimintinas. Taip iš lėto išpildėm savo ambiciją nueiti kuo galima toliau šiame turnyre ir tuomet pamatėme 170 tūkstančių fanų stadionuose per pusfinalius. 

„Konferencijų lyga yra mūsų Čempionų lyga. Tai yra mūsų dabartinis lygis, turnyras, kuriame žaidžiame. Klubui tokios svarbos rungtynių seniai nebuvo“, – teigė J. Mourinho. 

„AS Roma“ rytoj gali iškovoti pirmąjį tarptautinį UEFA trofėjų, o „Feyenoord“ klubui tai bus pirmasis finalas Europos turnyre nuo 2002 metų. 

Straipsnio įvertinimas: 4 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos