J. Mourinho: „Ši komanda yra kaip šeima“ © Reuters nuotr.

Jose Mourinho vakar rungtynių pabaigoje su „Feyenoord“ pasileido švęsti bilieto į Europos lygos pusfinalį. Portugalas bandė užkurti tribūnas, kol „Roma“ jau turėjo 2 įvarčių persvarą bendru rezultatu turnyro ketvirtfinalyje.

Vienas iš geriausių visų laikų futbolo trenerių po mačo liaupsino savo žaidėjus: „Turime savo ribas, tačiau niekada nesu piktas ant šios komandos, net kai jie pralaimi. Ši komanda yra kaip šeima, nepaisant savo trūkumų.

Šie žaidėjai yra nuostabūs. Jaučiu didelę empatiją jiems. Negaliu sakyti, kad jie yra kaip mano vaikai, kadanfi savo Jose ir Matilda aš labai myliu, tačiau jie yra beveik kaip mano vaikai“, – kalbėjo J. Mourinho. 

Visgi 60-mečio ateitis kol kas išlieka neaiški. Jis kol kas yra aktyviai siejamas su PSG, o „Roma“ turi ganėtinai ribotus resursus transferų rinkoje dėl finansinio sąžiningumo taisyklių, kurios apriboja Italijos sostinės komandos veiksmus transferų lange.

Tačiau po vakarykštės įsimintinos pergalės J. Mourinho ganėtinai pozityviai pasisakė apie savo ateitį: „Neslėpsiu to, aš esu laimingas čia. Esu laimingas, kadangi aš mėgstu save supančius žmones, jie mėgsta mane, jaučiu kartais, kad Trigorijoje (Romos provincijoje) visi mane mėgsta ir gerbia. 

Praeitą vasarą, kaip laisvasis agentas, „AS Roma“ papildė Paulo Dybala, kurio įvartis vakar buvo labai svarbus.

„Dybala ieškojo prarasto džiaugsmo ir jis tai surado čia. Jis surado puikią grupę, trenerį, kuris jį supranta ir fanų bazę, kuri myli jį. Aikštelėje jis tapo lyderiu dėl savo kokybės“, – Jose Mourinho atsiliepė apie „La Joya“. 

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...