J. Sampaoli pripažino, kad P. Dybala ir M. Icardi greičiausiai nevyks į pasaulio čempionatą

Jorge Sampaoli bendraudamas su žiniasklaida spaudos konferencijoje prieš būsimas rungtynes su Italija atskleidė, kad Argentinos rinktinė į pasaulio čempionatą gali išvykti ir be Paulo Dybalos su Mauro Icardi.

Abu futbolininkai, kurie yra savo klubų pagrindinės žvaigždės Italijos pirmenybėse, nebuvo pakviesti į rinktinės stovyklą draugiškoms rungtynėms su Italija ir Ispanija.

J. Sampaoli atskleidė, kad abu futbolininkai yra puikaus meistriškumo, tačiau jų žaidimo stilius nėra visiškai idealus rinktinei, o norint juos įlieti į žaidimą gali prireikti daug laiko, todėl versis su tuo, ką turime dabar.

"Būtų sunku Dybala paversti mūsų žaidimo stiliaus žaidėju", - sakė argentinietis. - Mums nepavyko pagerinti jo pasirodymų rinktinėje, mums taip pat reikia įvertinti, ar esami žaidėjai yra geresni už Paulo ir ar mums reikia dirbti su juo, kad pagerintume jo žaidimą".

"Icardi situacija yra panaši kaip ir Dybalos. Mauro žaidimas "Inter" klube ir rinktinėje yra du nesulyginami dalykai. Aš supratau, kad mes dėl to turėjome dirbti sunkiau, tačiau laiko jau beveik nebėra. 

Aš nežinau, kiek gali užtrukti jo adaptacija rinktinėje. Neatmetu galimybės, kad Mauro vyks į Rusiją, tačiau būdamas treneriu aš turiu teikti prioritetą žaidimui aikštėje", - pridūrė J. Sampaoli.

Į rinktinės stovyklą šiam draugiškų rungtynių ciklui iš atakuojančių žaidėjų buvo pakviesti Lionelis Messi, Gonzalo Higuainas, Diego Perotti ir Sergio Aguero, tačiau pastarasis dėl traumos ją praleis, o jo vietą kiek netikėtai užims Angelis Correa.