Anglijos “Premiership” lygoje žaidžiantis "%c00052" paskelbė, kad Prancūzijos rinktinės strategas Jacques Santini bus naujas šio klubo treneris kitame sezone.

52 metų prancūzas su Prancūzijos rinktine dalyvaus Europos čempionate, o prie naujojo klubo jis prisijungs tada, kai pasibaigs turnyras ir tuo pačiu jo kontraktas.

“Prieš kelias valandas aš tvirtai įsipareigojau ir sekantį sezoną tikrai dirbsiu Tottenhame," – patvirtino Santini. – "Praeitą savaitę susitikau su klubo pirmininku Daniel Levy, ir kalbėjome apie mano vadovavimą komandoje, bet tik dabar, prieš kelias valandas, pasirašiau tvirtą susitarimą.”

“Aš su malonumu tikėjausi kontrakto pratęsimo su Prancūzija, nes šita komanda yra rimta, patraukli, ambicinga ir talentinga." - pratęsė Santinis. – "Aplinkybės to neleido ir neturiu jokio gailesčio. Aišku, mano sprendimas nekeis motyvacijos, aš turiu pasiekti keliamus tikslus su Prancūzijos rinktine Europos čempionate Portugalijoje, kuris buvo mūsų mintyse ir jau dviejus metus į jį telkėme savo energiją.”

Po 23-jų rungtynių Prancūzijos rinktinė su Santiniu, laimėjo 19 kartų ir tik vieną kartą pralaimėjo. Prancūzai ginantis Europos čempionų karūna, pirmąsias rungtynes, B grupėje, žais prie Anglija, Birželio 13 dieną.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos