J. Vardy dublis nulėmė pergalę prieš "Liverpool", "Man Utd" jėgą pajuto "Stoke City" (VIDEO)

Antradienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos aštuonerios 24-ojo turo rungtynės.

Įdomiausia dvikova įvyko "King Power" stadione, kur susigrūmė "Leicester City" prieš "Liverpool". Anglijos pirmenybių išsišokėliai ir toliau tildo kritikus - "liūtai" rezultatu 2-0 nukovė "Liverpool" ir tvirtina lyderio poziciją.

Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, tačiau per kitas 45 minutes vienas komandos lyderių Jamie Vardy išsprendė reikalus.

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas 60-ąją minutę po Riyiado Mahrezo perdavimo nuostabiu smūgiu nepaliko jokių vilčių Simoną Mignolet. Po 11 minučių tas pats J. Vardy pelnė dar vieną įvartį ir užtikrino "Leicester" pergalę.

50 taškų savo sąskaitoje turintis "Leicester" nuo artimiausių persekiotojų vis dar turi 3 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse susigrūmė Londono "Arsenal" prieš "Southampton". Arsene'o Wengero auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje neįveikė varžovų ir po nulinių lygiųjų nukrito į ketvirtąją vietą.

Artimiausias "Leicester" persekiotojas "Manchester City" išvykoje šventė sunkią pergalę prieš "Sunderland". Vienintelis tikslus Sergio Aguero smūgis 16-ąją minutę nulėmė pergalę šiame susitikime.

Su "Arsenal" lygiai po 45 taškus turintis Londono "Tottenham" klubas išvykoje sutriuškino "Norwich" ir dėl geresnio įvarčio santykio pakilo į trečiąją poziciją. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Dele Alli ir du įvarčius pelnęs Harry Kane'as.

15 minučių vėliau "Old Trafford" stadione prasidėjusi dvikova tarp "Manchester United" ir "Stoke City" futbolininkų baigėsi taip pat triuškinančia "raudonųjų velnių" pergale.

Louiso van Gaalo auklėtiniai visą susitikimą dominavo ir šventė užtikrintą pergalę. Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Jeese Lingaardas, o vėliau dar po įvartį pridėjo Wayne'as Rooney su Anthony Martialiu.

Likusios rungtynės baigėsi "West Ham" ir "Bournemouth" pergalėmis, o "West Brom" - "Swansea City" išsiskyrė lygiosiomis.

"Leicester" 2 - 0 "Liverpool"
60' [1 - 0] J. Vardy
71' [2 - 0] J. Vardy

"Arsenal" 0 - 0 "Southampton"

"Norwich" 0 - 3 "Tottenham"
2' [0 - 1] D. Alli
30' [0 - 2] H. Kane (11 m. baudinys)
90' [0 - 3] H. Kane

"Sunderland" 0 - 1 "Man City"
16' [0 - 1] S. Aguero

"West Ham" 2 - 0 "Aston Villa"

58' [1 - 0] M. Antonio
85' [2 - 0] C. Kouyate
17' J. Ayew ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės

"Crystal Palace" 1 - 2 "Bournemouth"
27' [1 - 0] S. Dann
34' [1 - 1] M. Pugh
57' [1 - 2] B. Afobe

"Man Utd" 3 - 0 "Stoke"
14' [1 - 0] J. Lingaard
23' [2 - 0] A. Martial
53' [3 - 0] W. Rooney

"West Brom" 1 - 1 "Swansea"
64' [0 - 1] G. Sigurdsson
90' [1 - 1] S. Rondon