J. Zanetti Čempionų lygos finale nori išvengti „Real“ ekipos © Reuters nuotr.

„Inter“ po 13 metų pertraukos grįžo į Čempionų lygos finalą.

Prieš 13 metų Jose Mourinho vadovaujama „Inter“ komanda finale 2:0 įveikė Miuncheno „Bayern“ klubą. Tuo metu vienas iš svarbiausių „Nerazzurri“ žaidėjų buvo ir dabartinis klubo viceprezidentas Javieras Zanetti.

J. Zanetti po pergalės džiūgavo dėl šio ekipos pasiekimo ir atskleidė, kokio varžovo norėtų finale. 

„Tai fantastiška galimybė po 13 metų pertraukos grįžti į Čempionų lygos finalą.

Ko norėčiau finale? Būtų gerai išvengti Madrido „Real“ ekipos, šis turnyras atrodo buvo sukurtas jiems“, – teigė argentinietis. 

„Šiuo metu mes esame čia, ilgai iki to ėjome. Derbis pusfinalyje yra sudėtinga užduotis, aš ir esu tokioje situacijoje buvęs, tuomet pralaimėjau. Tada Costacurta (buvęs „AC Milan“ gynėjas) buvo vienas iš pirmų, kuris mane paguodė po rungtynių, išlaikome gerus santykius su „AC Milan“. 

„Esu labai laimingas dėl Lautaro, jo kelionė su mumis yra ypatinga. Laikomes įsikibę jo ir mėgaujames juo, jis labai laimingas Milane ir tikiuosi, kad jis čia išbus kiek įmanoma ilgiau. Pasiekti šį finalą nusipelno ir Simone Inzaghi“, – komandos puolėją ir trenerį gyrė J. Zanetti. 

Šiandien spręsis antrojo finalo bilieto likimas. Pirmajame mače Ispanijoje „Manchester City“ 1:1 sužaidė su Madrido „Real“ futbolininkais.