"Jagiellonia" su Fedoru Černychu iškovojo svarbią pergalę

Lenkijos „Ekstraklasa“ čempionate svarbią pergalę iškovojo Fedoro Černycho atstovaujama Balstogės „Jagiellonia“, kuri visai neseniai viešėjo Vilniuje ir sužaidė kontrolinias rungtynes su Vilniaus „Žalgirio“ klubu.

Lietuvis rungtynes pradėjo startinėje komandos sudėtyje ir žaidė iki 74-osios mačo minutės. Balstogės ekipa po greito, 17-ąją minutę praleisto įvarčio atsiliko, tačiau sugebėjo atsigriebti ir rezultatu 2-1 įveikė Vroclavo „Šląsk“ klubą, kuris šiuo metu rikiuojasi 11-oje pozicijoje. Beje, Vroclavo ekipos garbę šiuo metu gina buvęs Žalgirietis Kamilis Bilinskis, kuris aikštėje praleido visas rungtynes.

„Jagiellonia“ po pergalės prieš tiesioginius konkurentus įsitvirtino Lenkijos aukščiausiosios lygos lentelės viduryje ir su 28 taškais po sužaistų 23-ejų susitikimų žengia 8-oje vietoje.

F.Černychas per sužaistas 15 rungtynių šiame čempionate yra pelnęs du įvarčius.