Šiand ien "%c00046" vadovai susitarė dėl 18-mečio "%c00059" saugo Jameso Milnerio (%p02222) perėjimo. Manoma, jog už žaidėją Lydso klubas turėtų gauti iki 5,25 milijono svarų.

Milneriui, kuris su savo naujuoju klubu pasirašė penkerių metų sutartį, buvo labai sunku palikti savo gimtąjį miestą.

"Mūsų klube niekada dar nebuvo tokio lojalaus žaidėjo kaip Jamesas. Jis visą laiką buvo didelis mūsų klubo gerbėjas." – sakė Milnerio agentas.

"Praeitais metais Milneris taip pat buvo pasirašęs penkerių metų sutartį su "Leeds" klubu, žaidėjas nusipirko nuosavą namą netoli klubo būstinės, jo tėvai jau įsigijo sezono bilietus į klubo rungtynes."

"Bet kaip žinoma, "Leeds" dabar sunkus metas ir jam reikia išvengti bankroto. Taigi klubas turi išparduoti savo žaidėjus tam, kad išliktų. Taigi mes suprantame šį poelgį ir tikimės, kad pinigai gauti už Jamesą padės klubui išlikti." – toliau kalbėjo Milnerio agentas.

Paklaustas apie naująjį ekipos žaidėją "Newcastle United" vyriausiasis treneris seras Bobis Robsonas sakė: "Aš suprantu, kad jam sunku palikti pirmąjį klubą. Tačiau šiam žaidėjui tai tik į naudą. Jam atsivers galimybės žaisti aukščiausioje Anglijos futbolo lygoje ir Europos turnyruose."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos