Vyriau siasis Rusijos rinktinės treneris Georgijus Jarcevas neigia, kad komandai trūks maištingojo saugo Aleksandro Mostovojaus (%p01220), ir jis stengiasi sukoncentruoti savo komandą ties trečiadienio rungtynėmis su Portugalija.

"Komandos nuotaika yra gera. Visi žaidėjai yra pasiruošę, ir jie žino, kad tai bus sunkios rungtynės," - Jarcevas pasakė po Mostovojaus pašalinimo iš komandos.

"Mes turime kitų žaidėjų, kurie gali išeiti į aiktštę ir žaisti daug geriau už jį. Aš nemanau, kad jis buvo puikioje formoje."

Mostovojaus ir jo trenerio santykiai pakriko šeštadienį po Rusijos pralaimėjimo Ispanijai rezultatu 0:1. Netrukus po rungtynių "%c00020" žaidėjas, ispaniškai duodamas interviu, pasakė, kad komanda buvo išsekusi ir pernelyg nualinta per treniruotes, taip pat pridūrė, kad jis nemano, kad rusai gali pasiekti aštuntfinalį.

"Ponas (Mostovojus) netikėjo savo komandos galimybėmis ir tai paviešino. Aš nemanau, kad tai yra priimtina iš tokio patyrusio žaidėjo," - pasakė Rusijos rinktinės atstovas spaudai Aleksandras Černovas.

Antradienio spaudos konferencijoje Jarcevui galiausiai įgryso klausimai apie žaidėjo pašalinimą ir jis pakeltu balsu ir staigiais piršto mostais parodė, kad ši tema yra išsemta.

Žaidėjo ir trenerio ginčas rusams tapo nepageidautu dėmesio blaškymu prieš jų rungtynes su prislėgtais čempionato šeimininkais. Portugalai taip pat pralaimėjo savo pirmąsias rungtynes Graikijos rinktinei, ir abiems komandoms dar vienas pralaimėjimas reikš čempionato pabaigą.

"Portugalai kovoja už išgyvenimą. Aš manau jie mus smarkiai presinguos ir bandys atakoje parodyti viską, ką jie sugeba," pasakė Rusijos strategas, nurodydamas Luisą Figo (%p00201), kaip didžiausią grėsmę.

Rungtynės virs rimtu išbandymu nusilpusiai Rusijos gynybos linijai, kuriai teks apsieiti be Romano Šaronovo (%p02893), pirmosiose rungtynėse už dvi geltonas korteles pašalinto iš aikštės.

Manoma, kad komandos kapitono Aleksėjaus Smertino (%p02363) partneris gynyboje bus nelabai patyręs Aleksėjus Bugajevas (%p02888).

Dėl Mostovojaus pašalinimo, manoma, kad į saugų linijos vidurį pasitrauks Čempionų lygos nugalėtojų "%c00109" klubo atstovas Dmitrijus Aleiničevas (%p02522), kuris buvo geriausias rusų žaidėjas rungtynėse su Ispanija.

Dmitrijus Loskovas (%p02886), atgaunantis savo geriausią formą po traumos, taip pat gali būti įtrauktas į saugų linijos sudėtį.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos