Jaunasis „Stumbro“ talentas džiaugiasi trenerio suteiktais šansais

Kauno „Stumbras“ kovingai pradėjo 23-iojo „SMScredit.lt A lygos“ turo rungtynes, tačiau iš Vilniaus „Žalgirio“ atimti taškų nepavyko ir ketvirtą kartą.

16-metis Kauno komandos puolėjas Nauris Petkevičius po mačo konstatavo, jog pasitvirtino visiems puikiai žinoma futbolo taisyklė: „Pirmas penkiolika minučių buvome geresni ir buvome verti įvarčio, bet, kaip sakoma: „neįmuši tu, įmuš tau“. Turėjome tris progas, neišnaudojome jų ir patys gavome įvartį. Komanda kažkaip subyrėjo, atsipalaidavo ir taip gavosi, bet tikrai patenkintas komanda. Malonu buvo išeiti į aikštę ir kažkiek prisidėti prie įvarčio.“

Jaunasis futbolininkas yra patenkintas tuo, kaip jį priėmė naujojoje ekipoje ir yra sujaudintas dėl gauto šanso pasirodyti prieš čempionus.

„Kai esu jaunas, kiekviena minutė yra labai svarbi ir dar ypač prieš tokio lygio komandą. Tai – neįkainojama patirtis. Esu žaidęs tik prieš vieną gerą komandą – „Ventspils“, o „Žalgiris“ – superkomanda. Matosi, kad yra čempionai. Tikrai patinka šita komanda.

„Stumbras“ labai šiltai priėmė, net nesitikėjau. Visi labai malonūs, padeda treniruotėse, pasako, ką blogai darau, ką reikia padaryti. Tikrai šiltai visi priėmė ir esu patenkintas“, – kalbėjo N. Petkevičius.

„Stumbro“ treneris Mariano Barreto pasakojo apie komandos neišnaudotas progas dvikovos pradžioje ir blogą gynybą standartinių padėčių metu.

„Pirmiausia, sveikinu „Žalgirį“ su pergale. Manau, tie, kas nematė rungtynių, o pamatė rezultatą 3:1, gali pagalvoti, kad tarp komandų buvo didelis skirtumas. Žaidėme prieš subrendusią komandą, patyrusius žaidėjus. Turėjome du puikius šansus įmušti pirmame kėlinyje iš baudos aikštelės, bet to nepadarėme.

Kai praleidi du įvarčius standartinių padėčių metu – sunku, nes iki tol, kai praleidome įvartį, buvome geresni. Neįtikėtina, kaip praleidome pirmą įvartį. Visgi tai – būdas mokytis“, – teigė specialistas iš Portugalijos.

Anot trenerio, kai kurie futbolininkai nepateisina į juos dedamų lūkesčių, tad su jais gali būti atsisveikinta.

„Dirbsime toliau. Kai kurie žaidėjai nėra pasiruošę ir po pertraukos jų atžvilgiu turėsime priimti tam tikrus sprendimus, nes jie nerungtyniauja taip, kaip mes to laukiame. Ketvirtame rate lieka penki mačai, turime iškovoti taškų, laimėti. „Žalgiris“ yra čempionas ir nėra lengva atvykti čia bei juos įveikti.

Mes tai žinome, bet kai kurie žaidėjai turi būti labiau susikoncentravę rungtynių metų. Visgi esu dėkingas likusiai komandos daliai, kuri kovojo esant rezultatui 0:3. Turime suteikti futbolininkams patirties“, – pasakojo strategas.