Jaunimo rinktinė pralaimėjo serbams ir baigė atrankos kovas © Eurofootball.lt
Lietuvos jaunimo (iki 21 m.) futbolo rinktinė trečiadienį Serbijoje žaidė lemiamas 2007 m. Europos jaunimo čempionato pirmojo atrankos etapo rungtynes su šios šalies vienuolike.

U-21 Serbija 2 - 0 Lietuva U-21
29' [1 - 0] Boško Jankovič
64' [2 - 0] Milan Smiljanič

Mūsiškiams buvo būtina pergalė norint laimėti vienintelį kelialapį į kitą etapą, tačiau Lietuvos rinktinė pralaimėjo rezultatu 2-0 ir pasitraukė iš tolimesnių varžybų.

Pirmajame kėlinyje įvartį 29-ąją minutę pelnė serbas Boško Jankovičius, o dar prieš pertrauką šeimininkai nerealizavo 11 metrų baudinio.

Antrojo kėlinio pradžioje sužaidus vos 8 minutes už pražangą baudos aikštelėje raudona kortelė buvo parodyta Lietuvos ekipos vartininkui Ernestui Šetkui ir nors serbai galimybe įmušti žymos vėl nepasinaudojo, likę dešimtyje vėliau lietuviai praleido dar vieną įvartį - 64-ąją minutę pasižymėjo Milanas Smiljaničius.