Jaunimo rinktinė svečiuose nusileido Italijai (VIDEO)

Po pergalės praėjusiose rungtynėse namuose prieš Airiją, Lietuvos jaunimo iki 21-erių metų rinktinė šiandien išvykoje 0 – 2 nusileido grupės lyderiams Italijos bendraamžiams.

Prieš rungtynes paaiškėjo, kad dėl kojos traumos Lietuvos jaunimo rinktinei negalės padėti Vykintas Slivka. Jį startinėje sudėtyje pakeitė Lukas Artimavičius. Daugiau pokyčių rinktinės gretose nebuvo ir į kovą stojo kiti dešimt futbolininkų, kurie nuo pirmų minučių į aikštę žengė ir pergalingame mače su Airija.

Jau antrąją rungtynių minutę, pirmuoju smūgiu krito įvartis į Lietuvos rinktinės vartus, kai pasižymėjo „Sassuolo“ klubo atstovas Domenico Berardi. Kėlinio viduryje pranašumą padidino „Torino“ klube žaidžiantis Marco Benassi. Abu šie futbolininkai rungtyniauja „Serie A“ pirmenybėse.

Antrajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, tačiau vienas italų smūgis pataikė į Edvino Gertmono ginamų vartų virpstą.

Po šios nesėkmės Lietuvos jaunimo rinktinė išliko paskutinėje šešių komandų grupės vietoje, o Italijos futbolininkai tapo vienvaldžiais grupės lyderiais.

Italija U-21 - Lietuva U-21 2-0 (2-0)