Jaunimu besirėmęs "Real" vos neprisižaidė Karaliaus taurėje (VIDEO)

Karaliaus taurėje antradienį vakare buvo sužaistos penkerios atsakomosios šešioliktfinalio rungtynės.

Pirmajame susitikime savo varžovus rezultatu 2-0 nugalėjęs Madrido "Real" klubas namuose buvo priverstas klausytis savo žiūrovų nušvilpinėjimų po to, kai nesugebėjo iškovoti pergalės prieš trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje rungtyniaujančia "Fuenlabrada" ekipa.

Zinedine'as Zidane'as rėmėsi jaunimu ir vos neprisižaidė - startinėje sudėtyje žaidė trys antros komandos žaidėjai ir pagrindinėje komandoje pasireikšti beveik negaunantys Borja Mayoralis, Achrafas Hakimi, Dani Ceballos, Marcosas Llorente bei Theo Hernandezas.

25-ąją minutę varžovai netikėtai įsiveržė į priekį - Luisas Milla iš maždaug 25 metrų paleido tikrą "bombą" ir po traumos sugrįžęs Keyloras Navasas nepajėgė ištraukti šio smūgio.

Vis dėlto antrajame kėlinyje aikštėje nuo 62-os minutės pasirodęs Garethas Bale'as išsaugojo sveiką kailį "Real" ekipai - būtent po jo perdavimo iškart pasižymėjo Borja Mayoralis, o 70-ąją minutę tas pats B. Mayoralis jau išvedė "Real" į priekį, kai pataisė to pačio G. Bale'o smūgį.

Šventė "Santiago Bernabeu" stadione ilgai netruko - 89-ąją minutę varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą, nors ir šis šeimininkams nieko nereiškė. Jie bendru rezultatu 4-2 žengė į aštuntfinalį, tačiau lygiosios netenkino nei sirgalių, nei akivaizdžiai įsiutusio Zinedine'o Zidane'o.

Į aštuntfinalį taip pat prasimušė "Leganes", "Numancia", "Celta" ir Valensijos "Levante".

"Real Madrid" 2 - 2 "Fuenlabrada"
(Pirmas mačas: 2-0, bendras rezultatas: 4-2)
25' [0 - 1] L. Milla
62' [1 - 1] B. Mayoral
70' [2 - 1] B. Mayoral
89' [2 - 2] A. Portilla

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/TcJ60P-qVr0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Leganes" 1 - 0 "Valladolid"
(Pirmas mačas: 2-1, bendras rezultatas: 3-1)

"Malaga" 1 - 1 "Numancia"
(Pirmas mačas: 1-2, bendras rezultatas: 2-3)

"Celta" 1 - 0 "Eibar"

"Levante" 1 - 1 "Girona"
(Pirmas mačas: 2-0, bendras rezultatas: 3-1)