Jaunuosius futbolininkus stebėjęs V.Ivanauskas: tokį futbolą dar kentėsime ilgai

Elitinės U-17 lygos lyderiai Vilniaus „Ateities“ jaunieji futbolininkai praėjusią savaitę 2:1 nugalėjo Lietuvos rinktinės pagrindu sudarytą Nacionalinės futbolo akademijos bendraamžių rinktinę, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame sezone. Šį sėkmingai vilniečiams pasibaigusį susitikimą stebėjo ir legendinis futbolininkas Valdas Ivanauskas.

„Matosi, kad komanda susižaidusi. Yra du lyderiai – Matas Gudaitis ir Matas Radžiukynas, dar du yra puikūs pagalbiniai lyderiams ir to užtenka, kad „Ateitis“ žaistų gerai. Aš šituos berniukus mačiau prieš trejus metus, tai jie žengė tikrai solidų žingsnį į priekį“, – apie matytas rungtynes kalbėjo legenda.

„Ateities“ komandoje yra žaidėjų, kurie nebegali virti tose pačiose sultyse. Tie patys M.Gudaitis ir M.Radžiukynas šitai lygai yra per geri, todėl jie jau turi pratintis žaisti ar bent treniruotis su vyrais. Jei liks vaikų futbole, tai nieko gero iš jų neliks. Žinome daug pavyzdžių, kai vaikas, už visus būdamas galva geresnis, tiesiog degraduoja“, – aiškią savo poziciją išdėstė V.Ivanauskas.

Dar kategoriškesnis dabartinis treneris buvo kalbėdamas apie Nacionalinės futbolo akademijos pasirodymą.

„Kažko toje komandoje išskirti negalėčiau. Jei rinktinė nesugeba nugalėti atskiro klubo, tai tokį futbolą, kokį  dabar turime Lietuvoje, dar turėsime kentėti ilgus metus. Mažiausiai dešimtmetį. Tiems vaikams po penkiolika metų – tai toks laikas, kai dar galima tobulėti, tačiau.. jau dabar reikia turėti kažką įdomaus. To nėra. Visi akademijos vaikai vienodi. Tokiame lygyje ir esame. Pasakysiu sąžiningai, į juos man buvo neįdomu žiūrėti. Berniukai stengėsi, bet vien pastangų neužtenka. Atrodo, turėjo juos motyvuoti rungtynes stebėjęs didžiausias jaunimo futbolo ekspertas Stankus, tačiau jei neduota – niekas nepadės“, – kalbėjo V.Ivanauskas.

Iškovoję šešias pergales iš šešių galimų, „Ateities“ futbolininkai yra vienvaldžiai čempionato lyderiai.

ateitisfm.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos