J.Bičkus nulėmė jaunių pergalę prieš latvius

Lietuvos vaikinų U-16 rinktinė antrąkart patikrino jėgas su bendraamžiais iš Latvijos. Iecavos miestelyje mūsiškiai pelnė pergalę 1:0, pirmo kėlinio pabaigoje pasižymėjus Jonui Bičkui.

Pirmasis rinktinių testas Pasvalyje pasibaigė taikiai 1:1, tad Vytauto Vaškūno ir Gintaro Krasausko auklėtiniai buvo pasiryžę svečiuose laimėti. 37 minutę lietuviai surengė greitą kontrataką ir Titas Milašius atliko skersą perdavimą į baudos aikštelę. Vietoj ir laiku atsidūręs Jonas Bičkus nukreipė kamuolį į Vladleno Filčenkovo vartus.

Antrajame kėlinyje lietuviai kontroliavo žaidybinę situaciją į ir žaidė atsargiau gynyboje. Latviai padidino spaudimą susitikimo pabaigoje, tačiau nepajėgė atsidurti prie Arijaus Bražinsko ginamų vartų.

Prie įvarčio sukūrimo prisidėjęs Karolis Uzėla pažymėjo, kad komandos draugai atliko pažangą įgyvendindami taktiką: „Po pirmųjų rungtynių padarėme gerą rungtynių analizę, per kurią išsiaiškinom klaidas ir, manau, kad tai lėmė mūsų pergalę".

„Treneriai padėkojo už visą darbą stovyklos metu, o varžybos su latviais buvo naudingos tuo, kad vėl žaidėme visi kartu ir pagerėjo tarpusavio supratimas. Manau, po tokiu pergalių atsiras dar didesnis pasitikėjimas ateities kovoms", - rungtynių naudą įvertino K. Uzėla.

Latvija U-16 - Lietuva U-16 0:1 (0:1)