Jėgų pasitikrinimas: „Banga“ įveikė „Džiugą“ © JumpStory nuotr.

Tęsdama pasirengimą 2021 metų futbolo sezonui Gargždų „Banga“ šeštadienį draugiškose rungtynėse 2:1 įveikė Telšių „Džiugą“.

Gargždiškiai labai sėkmingai pradėjo dvikovą. Jau 5 minutę po peržiūroje esančio žaidėjo įvarčio „Banga“ išsiveržė į priekį, o 13 minutę Shogo Yoshikawa uždirbo baudinį, kurį sėkmingai realizavo Karolis Urbaitis.

Antrajame kėlinyje (50 minutę) telšiškiai po japono Yudai'aus Koike smūgio sušvelnino rezultatą.

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas (46 min. M. Bertašius), K. Urbaitis, E. Stočkūnas, D. Norvilas (46 min. A. Šveistrys), V. Antužis (60 min. E. Jurjonas), S. Rakauskas (60 min. J. Kerpė), Sh. Yoshikawa (60 min. P. Srėbalius), R. Vėževičius (46 min. I. Venckus) ir trys peržiūroje esantys žaidėjai (60 min. M. Petrikas, 60 min. K. Pliuškys).

Dėl traumų ir ligų „Bangai“ nepadėjo D. Padaigis, E. Bračkus, D. Zubauskas ir K. Smilingis.