Jese sugrįžimas pažymėtas įvarčiu ir triuškinančia "Real" pergale Karaliaus taurėje (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijoje sužaistos atsakomosios Karaliaus taurės šešioliktfinalio rungtynės.

Titulą ginantys Madrido "Real" futbolininkai "Santiago Bernabeu" stadione susitiko su "Cornella" ekipa. Carlo Ancelotti vertėsi be pagrindinių komandos žaidėjų, tačiau tai nesutrukdė pasiekti triuškinančios pergalės.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Isco ir du kartus Jamesas Rodriguezas. 60-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo į savus vartus pasižymėjęs varžovas.

Paskutinis įvartis buvo pelnytas 77-ąją minutę, tačiau jį pelnė ne kas kitas, o po maždaug devynių mėnesių į aikštę sugrįžęs Jese Rodriguezas. Ispanui tai buvo pirmosios rungtynės nuo vasario mėnesio, o puikus įvartis buvo pelnytas po Isco perdavimo.

Pirmajame susitikime "Real" taip pat neturėjo vargo prieš "Cornella" ir ją nugalėjo rezultatu 4-1. Į aštuntfinalį karališkasis klubas žengė bendru rezultatu 9-1.

Taip pat buvo žaidžiami dar dveji susitikimai, tačiau jie buvo ne atsakomieji. Pergalę rezultatu 2-0 iškovojo Barselonos "Esoanyol", o varžovų įveikti nesugebėjo Bilbao "Athletic".

"Real Madrid" 5 - 0 "Cornella"

(Pirmas mačas 4-1, galutinis rezultatas 9-1)

16' [1 - 0] J.Rodriguez

32' [2 - 0] Isco

33' [3 - 0] J.Rodriguez

60' [4 - 0] B.Lopez (į savus vartus)

77' [5 - 0] Jese

14' X.Boniquet ("Cornella") nerealizavo 11m. baudinio

"Alaves" 0 - 2 "Espanyol"

36' [0 - 1] C.Stuani

90' [0 - 2] C.Stuani

"Alcoyano" 1 - 1 "Athletic"

32' [1 - 0] F.Ferron

90' [1 - 1] B.Viguera

"Las Palmas" 2 - 1 "Celta"

23' [1 - 0] Hernan

79' [2 - 0] M.Silva

83' [2 - 1] S.Mina

69' Hernan ("Las Palmas") nerealizavo 11m. baudinio

"Real Valladolid" 0 - 0 "Elche"