J.Guardiola: "Negaliu savo žaidėjams nieko prikišti"

„Didžiuojuosi savo komanda ir savo žaidėjais. Negaliu jiems nieko prikišti“, – pareiškė Miuncheno „Bayern“ treneris Josepas Guardiola po pralaimėjimo 0:3 „Barcelona“ekipai per UEFA čempionų lygos pusfinalio pirmąsias rungtynes Katalonijos sostinėje.

J.Guardiola („Bayern“ treneris): „Mes norėjome kontroliuoti kamuolį ir žaisti savo futbolą.

Mes buvome tikrai geri pirmajame kėlinyje ir žaidėme gerai. Bet po to, kai rezultatas tapo 0:1, mes praradome mūsų motyvaciją.

Labai gaila, kad praleidome trečiąjį įvartį, nes po 0:2 galima atsilošti, o kai rezultatas 0:3, tai padaryti bus daug sunkiau.

Reikia pasveikinti „Barcelona“ komandą. Tai tikrai gerai ekipa, labai solidi ir atakuojant, ir ginantis.

(Apie L.Messi) Aš jums nepasakysiu, ką galvoju apie Leo Messi, bet visi „Barcelona“ žaidėjai yra labai geri. Geriausias būdas juos kontroliuoti yra turint patiems kamuolį, ką mes ir stengėmės padaryti. Bet trečiojo įvarčio tikrai buvo galima išvengti.

(Apie sugrįžimą į „Camp Nou“) Mano jausmai buvo geri, bet paskui aš visiškai susikoncentravau šioms rungtynėms.

(Apie „Bayern“) Didžiuojuosi savo komanda ir savo žaidėjais. Tris mėnesius mus persekioja problemos, bet nepaisant to mes atkeliavome iki šio pusfinalio. Negaliu savo žaidėjams nieko prikišti“.

Manuelis Neueris („Bayern“ vartininkas): „Tokį žaidėją kaip Messi sunku sustabdyti. Kartais tu laimi, o kartais pralaimi tokias akistatas vienas prieš vieną.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ žaidėjai buvo geresni už mus. Kai situacija buvo mums palanki, privalėjome išnaudoti savo progas.

(Apie rungtynes Miunchene) Visi matė, ką mes padarėme namuose su „Porto“ (po pralaimėjimo 1:3 išvykoje „Bayern“ namuose laimėjo 6:1 per Čempionų lygos ketvirtfinalį – Red.), bet „Barcelona“ yra kitokia komanda. Niekada negali sakyti niekada, bet namuose šį kartą bus labai sunku“.