J.Kloppas džiaugiasi vis gerėjančiu "Borussia" žaidimu

Vyriausiasis Dortmundo "Borussia" treneris Jurgenas Kloppas neslepia savo džiaugsmo vis gerėjančiam komandos žaidimui.

Vakar "geltonai juodi" namų arenoje susigrūmė su Gelzenkircheno "Schalke" ir rezultatu 3-0 iškovojo svarbią pergalę. Dar ne taip seniai "Borussia" ritinėjosi Vokietijos "Bundesliga" dugne, tačiau keturios pergalės iš eilės leido pakilti į 10-ąją poziciją.

Visą rungtynių laiką J.Kloppo vadovaujami "Borussia" futbolininkai dominavo prieš "Schalke", tačiau Roberto Di Matteo ekipą nuo įvarčių gelbėjęs jaunasis vartininkas Timonas Wellenreutheras patrūko tik 78-ąją minutę.

"Tai buvo puiki popietė", - pareiškė strategas. - Šiandien mano komandos žaidimas buvo puikus nuo pat pirmos minutės iki rungtynių pabaigos".

"Pirmajame kėlinyje turėjome puikių progų pasižymėti. Svarbu, jog mes nesinervinome, o 78-ąją minutę mazgas trūko ir mes pelnėme tris įvarčius", - pridūrė charizmatiškasis J.Kloppas.