J.Lasickas serbus nustebino puikiu įvarčiu (VIDEO)

Belgrado „Zemun“ klubui išnuomotas žalgirietis Justas Lasickas trenerio pasitikėjimą pateisino su kaupu, pelnydamas labai gražų įvartį Serbijos čempionato 7-ojo turo rungtynėse.

37-ąją minutę saugas pradėjo reidą beveik nuo aikštės vidurio, įsiveržė į baudos aikštelę ir galingu smūgiu kaire koja pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Viso mačo metu aktyviai rungtyniavęs lietuvis 82-ąją minutę buvo pakeistas, visgi, jo komandos draugams išlaikyti pergalingo rezultato nepavyko. 89-ąją minutę po aukšto perdavimo Dino Šaracas laimėjo oro dvikovą baudos aikštelėje ir smūgiu galva išplėšė svečiams tašką.

Įvartį pelnęs J.Lasickas apgailestavo dėl tokios mačo baigties, teigdamas, jog teko kovoti ne tik su varžovais, bet ir su karščiu: „Man tai buvo labai geros rungtynės ne tik dėl pelnyto įvarčio. Sukūriau dar bent porą pavojingų progų, tik labai apmaudu, kad nepavyko įmušti antro įvarčio, o kai neįmuši tu, įmuša tau. Rungtynes žaidėme nuo 17 val. vietos laiku, buvo labai sunku prisitaikyti prie karščio, bet, manau, tai bus puiki pamoka ateičiai“.

J.Lasickas Serbijos čempionate sužaidė penkerias rungtynes, per kurias pelnė vieną įvartį bei užsidirbo geltoną kortelę.

„Zemun“ ekipa pralaimėjimo kartėlio nepatiria trijuose iš eilės mačuose ir po septynių susitikimų savo sąskaitoje turi 8 taškus bei tarp 16 komandų dalinasi 10–11 poziciją. Kitas rungtynes su Čačako „Borac“ futbolininkais Belgrado klubas žais rugsėjo 9-ąją dieną.