J.Lasicko ekipa Serbijoje patyrė nesėkmę

Serbijos Superlygos 20 turo rungtynėse Belgrado „Zemun“ ekipa pirmadienį svečiuose 1:4 (1:1) nusileido to paties miesto „Čukaricki“ komandai. Nuomos pagrindais „Zemun“ gretose žaidžiantis žalgirietis Justas Lasickas rungtyniavo iki 86 minutės.

Startinėje „Zemun“ sudėtyje rungtynes pradėjęs J.Lasickas buvo vienas aktyviausių ir pastebimiausių svečių komandos žaidėjų. 8 min. po tolimo 20-mečio lietuvio smūgio kamuolys nusileido greta varžovų vartų virpsto. O dar po kelių minučių J.Lasickas prasiveržė kairiuoju kraštu ir atliko tikslų perdavimą į baudos aikštelę, bet komandos draugas į vartus nepataikė. Tiesa, tuo metu „Zemun“ jau pirmavo 1:0. 13 min. svečiai sėkmingai išnaudojo standartinę situaciją ir po perdavimo nuo kampinio gairelės Miroslav Lečič galva pelnė pirmą įvartį.

Vis dėlto, įpusėjus kėliniui šeimininkai perėmė iniciatyvą ir didelėmis pajėgomis atakavo „Zemun“ vartus. 34 min. jų pastangas vainikavo tikslus Asmiro Kajevičiaus smūgis, tad po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1.

Antrame kėlinyje dažniau ir pavojingiau atakavo „Čukaricki“ futbolininkai, tačiau kelis kartus žybtelėjo ir J.Lasickas. Įpusėjus kėliniui jis atliko tikslų perdavimą į baudos aikštelę įsiveržusiam komandos draugui, bet pastarasis kamuolio nesuvaldė. Savo ruožtu, ne vieną progą iššvaistę šeimininkai antroje rungtynių dalyje prisišaudė ir vieną po kito įmušė tris įvarčius. 70 min. antrą įvartį pelnė A.Kajevičius, 81 min. „Zemun“ gynėjų klaida pasinaudojo Samuelis Owusu, o paskutinį tašką rungtynėse padėjo 86 min. ketvirtą įvartį pelnęs Petaras Jovanovičius.

Po 20 rungtynių 21 tašką turinti „Zemun“ ekipa Serbijos čempionate užima 11 vietą, o 35 taškus surinkusi „Čukaricki“ žengia penktoje pozicijoje. Kitas rungtynes J.Lasicko komanda žais gruodžio 9 d., kai savo aikštėje susitiks su turnyro lentelėje 10 vietą užimančia Surdulicos „Radnik“ ekipa.