Jonathanas Zebina perėjo į "Juventus" © Eurofootball.lt
Turino "%c00038" klubas pasirašė sutartį su gynėju Jonathanu Zebina (%p01781). Šis 25 metų prancūzų vidurio gynėjas 5 metų sutartį su Turino klubu pasirašė iškart po to, kai baigėsi jo kontraktas su "%c00028" ekipa.

Zebina prisijungė prie sostinės futbolininkų 2000 metais iš "Cagliari", ir dar tais pačiais metais laimėjo Italijos čempionatą. Iš viso per 6 "Serie-A" lygoje praleistus sezonus Zebina sužaidė 135 varžybas ir pelnė vieną įvartį.

Ši sutartis yra Turino klubo pirmasis žingsnis pertvarkant ekipos gynybos grandį. Pasibaigusiame Italijos "Serie-A" čempionate Turino ekipa iš viso praleido net 42 įvarčius, ir turnyrinėje lentelėje liko trečioje vietoje. Kol kas dar neatskleidžiama, kas pakeis iš komandos pasitraukusį trenerį Marcello Lippi.