„Jonava“ ir U-19 rinktinė draugiškas rungtynes sužaidė be įvarčių

Rinktinių pertraukos metu „Jonava“ antradienio popietę sužaidė pirmas draugiškas rungtynes su Lietuvos U-19 rinktine. Akistata baigėsi be įvarčių - 0:0.

Šiame susitikime debiutavo jaunasis Saulius Sivlovas, kuris anksčiau žaidė už „Jonava B“ vienuolikę.

Jonavos miesto stadione progų tyrėjo abi ekipos. Pirmajame kėlinyje galėjo pasižymėti Maksimas Marusiščius, gerą šansą įmušti turėjo Tautvydas Eliošius. Lietuvos vaikinų rinktinė taip pat neišnaudojo susikurtų progų, puikias rungtynes sužaidė Povilas Valinčius, neutralizavęs jų bandymus.

Kitas draugiškas rungtynes „Jonavos“ futbolininkai namuose sužais ketvirtadienį (rugsėjo 7 d.  16.00 val.). Šį kartą jų varžovai bus Pirmoje lygoje žaidžianti DFK „Dainava“.