„Jonava“ kontroliniame mače įveikė Latvijos čempionus

Lemiamoms kovoms Lietuvos futbolo A lygoje besiruošianti „Jonava“ sužaidė kontrolines rungtynes Jūrmaloje, kur rezultatu 3:2 (3:0) įveikė Latvijos čempionus „Spartaks“ futbolininkus.

Du įvarčius jonaviečiams pelnė brazilas Michaelas Thuique'as, sykį pasižymėjo po traumos atsigavęs kanadietis Josephas Di Chiara.

Anot „Jonavos“ klubo sporto direktoriaus Tado Simaičio, ši pergalė Latvijoje pridės futbolininkams pasitikėjimo prieš artėjančius svarbius mūšius A lygoje.

„Rungtynės iš mūsų pusės buvo tikrai geros, iki maždaug 85 minutės pirmavome 3:0. Kai per paskutines minutes išleidome žaisti jaunimą, tada varžovai pelnė du įvarčius. Kontroliavome rungtynes, žaidėme gerai tiek gynyboje, tiek atakoje. Kiek teko kalbėti su „Spartaks“ treneriu Tomu Ražanausku, Jūrmalos komandos futbolininkai buvo po nemažo krūvio, bet mus žaidimas ir rezultatas tikrai tenkina.

Labai džiaugiuosi, kad komanda iškovojo šią pergalę, kadangi tai mums įžiebs pasitikėjimo prieš A lygos kovas, kurio mums kaip tik ir stinga.

Pastiprinimo tikrai neplanuojame. A lygoje liko ne tiek daug rungtynių, naujam žmogui reikėtų laiko įsilieti, o jo dabar nėra. Remsimės tais žaidėjais, kuriuos dabar turime. Sudėtis išliks tokia pat iki sezono pabaigos“, – rungtynes apžvelgė T. Simaitis.

Artimiausias rungtynes A lygoje „Jonava“ žais rugsėjo 19-ąją dieną. 25-ojo turo susitikime jonaviečiai nuo 18 val. išvykoje susigrums su „Kauno Žalgiriu“.