"Jonava" privertė pasiduoti "Panevėžį"

Intensyviai besiruošdami naujam sezonui, „Panevėžio“ futbolininkai sužaidė dar vienas draugiškas rungtynes. Panevėžiečiai Marijampolės „Arvi“ manieže susitiko su „Jonavos“ futbolininkais, kurie praėjusių metų Lietuvos A lygos pirmenybėse užėmė ketvirtąją vietą. Susitikimą rezultatu 2:0 (1:0) laimėjo jonaviečiai.

Kaip jau tapo įprasta, FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas aikštėje išbandė daug futbolininkų. Šį kartą starto sudėtyje rungtynes pradėjo penki žaidėjai, šiuo metu esantys klubo peržiūroje. Mačo metu treneriai atliko daug keitimų.
Rungtynes aktyviau pradėjo „Jonavos“ komanda. „Panevėžio“ vartininkas Marius Suvaizdis 15-ąją mačo minutę atrėmė pavojingą varžovų futbolininkų smūgį. Jau po minutės krito pirmasis įvartis į panevėžiečių vartus. Mūsų ekipos gynėjai kiek sudelsė, o tuo pasinaudojęs Eugenijus Zasavitckis gražiu smūgiu į tolimąjį viršutinį vartų kampą išvedė savo komandą į priekį. Po penkių M. Suvaizdis atrėmė dar vieną povojingą varžovų smūgį.

Netrukus gražią ataką surengė panevėžiečiai. Džiugas Petrauskas, prasiveržęs aikštės kraštu, atliko perdavimą į „Jonavos“ baudos aikštelę, bet niekas iš komandos draugų prie kamuolio nesuspėjo. Po to rungtynės išsilygino ir pavojingų momentų ilgą laiką nebuvo nei prie vienos, nei prie kitos komandos vartų.

Antrasis susitikimo įvartis krito 76-ąją mačo minutę. Suklydus mūsų ekipos vidurio gynėjams, varžovų futbolininkas iššoko vienas prieš „Panevėžio“ vartininką. Nors vartininkas atrėmė pavojingą smūgį, pirmasis prie kamuolio suskubęs Klero Heho pelnė įvartį. Antrajame kėlinyje pavojingai į „Jonavos“ vartus smūgiavo Rokas Lazdinauskas ir Ignas Pūžė, bet varžovų vartininkas sužaidė patikimai.

Vasario 16-ąją dieną, penktadienį, FK „Panevėžys“ namuose žais draugiškas rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“. Susitikimas Futbolo akademijos stadione (Smėlynės g. 2B) prasidės 14 valandą.