Jubiliejinėse savo rungtynėse L. Messi pasižymėjo ir atvedė Argentiną į PČ ketvirtfinalį © AP nuotr.

Argentinos rinktinė – pasaulio čempionato ketvirtfinalyje.

Lionelio Messi jubiliejinėse 1000-osiose karjeros rungtynėse argentiniečiai 2:1 palaužė Australijos rinktinę ir pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį.

Pirmasis kėlinys prasidėjo lėtai. Vienintelis išsiskyręs epizodas, kuris nesibaigė įvarčiu, per pirmąją pusę buvo, kuomet vienas iš Australijos žaidėjų baudos aikštelėje sužaidė ranka, bet rungtynių teisėjas 11 m baudinio neskyrė.

35-ąją minutę savo 1000-osiose rungtynėse pasižymėjo Lionelis Messi. Tai buvo pirmasis PSG puolėjo įvartis per jo karjerą pasaulio čempionatų atkrintamosiose, o karjeroje iš viso 789-as.

Antrasis kėlinys buvo žymiai aktyvesnis iš abiejų komandų.

57-ąją minutę po grubios Matthew Ryano klaidos rezultatą padvigubino Julianas Alvarezas.

L. Messi turėjo progą mušti ir trečiąjį Argentinos įvartį bei uždaryti rungtynes po puikaus reido, tačiau kamuolį blokavo vienas iš Australijos gynėjų.

77-ąją minutę Australijai pavyko sušvelninti rezultatą po rikošeto nuo Enzo Fernandezo kūno.

Netrukus Grahamo Arnoldo auklėtiniai turėjo progą ir rezultatą išlyginti. Azizas Behichius surengė fantastišką reidą į Argentinos baudos aikštelę, suklaidinęs kelis žaidėjus, tačiau smūgį paskutinę sekundę blokavo Lisandro Martinezas.

Kitoje aikštelės pusėje jau „Inter“ puolėjas Lautaro Martinezas turėjo kelias progas padėti tašką susitikime, bet to padaryti nepavyko. Pavojingais momentais pasižymėjo ir Leo Messi.

Galiausiai, rimtą progą pasižymėti ir lyginti rezultatą gavo Garangas Kuolas. Visgi 18-mečio smūgį atlaikė Emiliano Martinezas.

Ketvirtfinalyje Argentina susitiks su Nyderlandais.