"Juventus" baudinių serijoje palaužė "Inter" ir žengė į "Coppa Italia" finalą (VIDEO)

Vėlų trečiadienio vakarą paaiškėjo antrasis Italijos taurės finalo dalyvis. Milano “Inter” bei Turino “Juventus” akistatoje sulaukėme daugiau intrigos nei tarp “Milan” ir “Alessandria”.

Nors “bianconeri” pirmąjį mačą namuose laimėjo triuškinančiu rezultatu 3-0, Roberto Mancini auklėtiniai buvo pasirengę “San Siro” stadione šią persvarą panaikinti.

Iš tiesų, jiems sekėsi neblogai. Po varžovų gynėjo klaidos jau šešioliktąją minutę smūgiu nuo baudos aikštelės linijos pasižymėjo Marcelo Brozovičius.

Ši pradžia įkvėpė “nerazzurri” siekti teigiamo rezultato ir antrąjį įvartį antrojo kėlinio pradžioje po perdavimo iš krašto pelnė Ivanas Perišičius.

Po jo smūgio šeimininkai ėmė kvėpuoti “Juvei” į nugarą, bet antrajai rungtynių daliai artėjant į pabaigą jau pradėjo atrodyti, kad svečiams gali pavykti atsilaikyti.

Visgi, po pražangos prieš Perišičių “Inter” stojo mušti vienuolikos metrų baudinio. Brozovičius nuo žymos buvo tikslus, taigi, ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomas pusvalandis nugalėtojo neišaiškino ir galiausiai buvo mušami baudiniai.

Nors šeimininkai šį vakarą vieną įvartį iš 11 metrų jau buvo pelnę, lemiamu momentu vis dėlto geriau sekėsi “Juventus” komandai, kuri laimėjo seriją rezultatu 5-3.

“Inter” 3 – 0 “Juventus” (po baudinių)
[1-0] 16’ Marcelo Brozovič
[2-0] 49’ Ivan Perišič
[3-0] 82’ Marcelo Brozovič (iš 11 metrų baudinio)

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8335470" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>