„Juventus“ į pergalių kelią sugrįžo sutriuškindami „Bologna“ © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame „Serie A“ susitikime Turino „Juventus“ nutraukė keturių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją ir namuose rezultatu 3:0 palaužė „Bologna“ vienuolikę.

Pirmoje rungtynių pusėje iniciatyvą turėjo šeimininkai, o 24 minutę jie pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Po Dušano Vlahovičiaus perdavimo pasižymėjo Filipas Kostičius.

„Juve“ padvigubino savo persvarą 59 minutę. Šį kart po Westono McKennie aukšto perdavimo smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Dušanas Vlahovičius.

Vos už keturių minučių į svečių vartus krito ir trečiasis įvartis. Savo progą baudos aikštelėje atradęs Arkadiusz Milikas nepaliko vilčių oponentų vartininkui.

Po šių rungtynių Massimiliano Allegri auklėtiniai rikiuojasi septintoje turnyrinės lentelės pozicijoje ir juos nuo laipteliu aukščiau esančios „Roma“ ekipos skiria trys taškai.