"Juventus" ir "Monaco" užtikrintai žengė į Čempionų lygos pusfinalį (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos paskutinės dvejos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės. Po šio vakaro paaiškėjo visos keturios komandos, kurios tęs titulo kovą turnyro pusfinalyje.

Didžiausias dėmesys buvo sutelktas į dvikovą "Camp Nou" stadione, kur "Barcelona" po pralaimėjimo bandė atsitiesti prieš Turino "Juventus". Geležinę gynybą pademonstravęs Italijos klubas išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis su katalonais ir žengė į kitą etapą.

Pirmoji tarpusavio akistata Turine baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 3-0, todėl "Barcai" į aikštę teko žengti su aukštai iškeltu tikslu - "senosios senjoros" vartus nuginkluoti bent tris kartus ir nepraleisti nei vieno įvarčio.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu. Katalonai ilgiau laiko praleido su kamuoliu, tačiau sukurti kažką pavojingo jiems nepavyko. Itin agresyvus kairiajame krašte buvo Neymaras, tačiau jį stabdė "Juventus" gynėjai ir į provokacijas nesileidęs rungtynių teisėjas.

Pirmoji rimta proga buvo sukurta 19-ąją minutę, kai kamuolį baudos aikštelėje gavęs Lionelis Messi smūgiavo visai šalia virpsto. Per likusį pirmojo kėlinio laiką rimtesnių epizodų nei prie vienų, nei prie kitų vartų nebuvo užfiksuota.

Kitos 45 minutės buvo kiek kitokios - "Juve" visiškai nebekūrė atakų, o visą dėmesį buvo sutelkę į gynybą. Massimiliano Allegri žaidimo planas veikė nepriekaištingai - Turino futbolininkai nesuteikė varžovams jokių progų pasižymėti ir rungtynes užbaigė nepraleidę įvarčio.

Nulinės lygiosios reiškė, kad į pusfinalį žengia "Juventus" klubas, per abu tarpusavio susitikimus nepraleidęs nei vieno įvarčio prieš vieną rezultatyviausių turnyro komandų.

Kitoje dvikovoje dar kartą ginklus tarpusavyje surėmė "Monaco" ir Dortmundo "Borussia" futbolininkai. "Geltonai juodi" į Prancūziją atvyko su įvarčio deficitu, tačiau iškovoti pergalės varžovų aikštėje jiems taip pat nepavyko - pergalę rezultatu 3-1 džiaugėsi prancūzai.

Jau 3-ąją minutę Kylianas Mbappe po neužtikrinto vartininko žaidimo išvedė šeimininkus į priekį, o 17-ąją minutę pranašumą puikiu smūgiu galva padidino Radamelis Falcao.

Antrojo kėlinio pradžioje Marco Reusas buvo sugrąžinęs intrigą, tačiau "Monaco" daugiau nepraleido, o 81-ąją minutę sugebėjo pasiekti ir dar vieną įvartį, kai pasižymėjo vos kelias sekundes aikštėje praleidęs Valere Germainas.

Čempionų lygos pusfinalyje aiškios visos keturios komandos - "Monaco", "Juventus", Madrido "Real" ir "Atletico". Šio etapo burtai bus traukiami šį penktadienį 13 valandą Lietuvos laiku.

"Barcelona" 0 - 0 "Juventus"
(Pirmas mačas: 0-3, bendras rezultatas: 0-3)

"Monaco" 3 - 1 "Borussia"
(Pirmas mačas: 3-2, galutinis rezultatas: 6-3)
3' [1 - 0] K. Mbappe
17' [2 - 0] R. Falcao
48' [2 - 1] M. Reus
81' [3 - 1] V. Germain

Startinės sudėtys:

"Barcelona": Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets; Rakitic, Iniesta; Suárez, Messi, Neymar.

"Juventus": Buffon; Dani Alves, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.

"Monaco": Subašić; Touré, Glik, Jemerson, Mendy; Moutinho, Bakayoko; Silva, Lemar; Falcao, Mbappé.

"Borussia": Bürki; Piszczek, Ginter, Sokratis, Durm; Weigl, Şahin; Reus, Kagawa, Guerreiro; Aubameyang.

"Barcelona" - "Juventus" 0-0

64' - S.Khedira ("Juventus") - geltona kortelė

57' - G.Chiellini ("Juventus") - geltona kortelė

44' - Neymaras ("Barcelona") - geltona kortelė

41' - A.Iniesta ("Barcelona") - geltona kortelė

"Monaco" - "Borussia" 3-1

81' - V.Germain ("Monaco") pelnė įvartį - 3:1

48' - M.Reusas ("Borussia") pelnė įvartį - 2:1

18' - R.Falcao ("Monaco") pelnė įvartį - 2:0

3' - Kylian Mbappe Lottin ("Monaco") pelnė įvartį - 1:0