"Juventus" ir "Napoli" šventė pergales Italijoje

Šeštadienio vakarą sužaistos dar dvejos "Serie A" aštuntojo turo rungtynės.

Pergalę namuose iškovojo Turino "Juventus" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 palaužė "Bologna".

Cristiano Ronaldo 19-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau jau 26-ąją puikiu smūgiu lygybę mače atstatė Danilo.

Vis tik 54-ąją minutę "Juventus" pelnė pergalingą įvartį, kuomet smūgiu į apatinį vartų kampą pasižymėjo Miralemas Pjaničius.

Turino ekipa po šios pergalės ir toliau išlaiko lyderės poziciją, "Bologna" žengia 12 vietoje.

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę namuose pasiekė "Napoli" ekipa, kuri 2:0 susitvarkė su "Verona".

"Napoli" į priekį išsiveržė 37-ąją minutę po Arkadiuszo Miliko tikslaus smūgio. Tas pats lenkas 67-ąją minutę ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

"Napoli" su 16 taškų žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, "Verona" turi 9 taškus ir yra 13 pozicijoje.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • arsenal (IP: b8eb1bd72)
    Rubentus (IP: 2f79cdc2b)

Na bet Rubentus savo varda pateisina kaip visad.Neitiketina kaip Italijoj jiem negalioja taisykles kurios galioja visiem kitiem.De Ligt ranka buvo ir nevarbu jog netycine,taisykles buvo pakeistos ir turejo but skirtas baudinys.O net Var perziuros buvo.Na jei tai ne mafija,autoritetas, bahuru taisykles tai as nezinau kas tai.

Krentant, ta ranka atraminė buvo, dėl to ir nedavė.

• Rojoblancos (IP: a38f09c22)

Kur tai matyta Ronaldo vieno įvarčių daugiau neiskaityta nei visos bybalonos kartu sudejus