"Juventus" ir "Napoli" šventė pergales Italijoje

Šeštadienio vakarą sužaistos dar dvejos "Serie A" aštuntojo turo rungtynės.

Pergalę namuose iškovojo Turino "Juventus" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 palaužė "Bologna".

Cristiano Ronaldo 19-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau jau 26-ąją puikiu smūgiu lygybę mače atstatė Danilo.

Vis tik 54-ąją minutę "Juventus" pelnė pergalingą įvartį, kuomet smūgiu į apatinį vartų kampą pasižymėjo Miralemas Pjaničius.

Turino ekipa po šios pergalės ir toliau išlaiko lyderės poziciją, "Bologna" žengia 12 vietoje.

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę namuose pasiekė "Napoli" ekipa, kuri 2:0 susitvarkė su "Verona".

"Napoli" į priekį išsiveržė 37-ąją minutę po Arkadiuszo Miliko tikslaus smūgio. Tas pats lenkas 67-ąją minutę ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

"Napoli" su 16 taškų žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, "Verona" turi 9 taškus ir yra 13 pozicijoje.