„Juventus“ ir „Roma“ pasidalino po tašką © AFP nuotr.

Šeštadienį vakare įvyko „Serie A“ grandų mūšis – tarp „Juventus“ ir „AS Roma“ ekipų. Komandos išsiskyrė taikiai – 1:1.

Rungtynes audringai pradėjo „Juventus“ ekipa, kuri pasižymėjo 2-ąją minutę. Po Juano Cuadrado išprovokuoto baudos smūgio „Roma“ vartininką Rui Patricio fantastiškai nuginklavo Dušanas Vlahovičius.

Pirmojo kėlinio viduryje rezultatą padvigubino Manuelis Locatelli. Visgi po VAR peržiūros jo įvartis buvo atšauktas dėl žaidimo ranka vystantis atakai.

Prieš antrąjį kėlinį Jose Mourinho pakeitė savo ekipos išsidėstymą iš 3-5-2 į 4-3-3. Tai padėjo šiek tiek labiau kontroliuoti rungtynes ir susikurti daugiau progų prie varžovų vartų.

69-ąją minutę po kampinio galva įvartį įmušė Tammy Abrahamas. Anglas gavo perdavimą nuo Paulo Dybala akrobatinio smūgio.

Po 3 turų „AS Roma“ sąskaitoje – 7 taškai. „Juventus“ turi 5 taškus.