"Juventus" ir vėl liko be pergalės Italijoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos čempionate sužaistos septynerios XXXVI turo rungtynės, o dvikova tarp šalies čempiono Milano "Inter" bei "Siena" vyks vėlai vakare.

Jau šešto mačo iš eilės nelaimi Turino "Juventus" ekipa, šį sykį namie nesugebėjusi palaužti Bergamo "Atalanta" vienuolikės - 2-2.

Dabar Claudio Ranieri auklėtiniai vos tašku lenkia "Fiorentina" klubą bei rizikuoja prarasti trečiąją vietą, kuri garantuoja patekimą į UEFA Čempionų lygos grupės etapą.

Verta pažymėti, kad šios rungtynės buvo žaidžiamos be žiūrovų. Tokios bausmės "Juventus" susilaukė už tai, kad sirgaliai rasistiniais šūkiais įžeidinėjo juodaodį "Inter" puolėją Mario Balotelli.

Jų pradžioje Turino komanda gavo smūgį į paširdžius - sužaidus vos dvi minutes gynėjas Luca Cigrani tolimu smūgiu, po kurio kamuolys atsimušė į gynėją Nicola Legrottaglie bei pakeitė skriejimo kryptį, nuginklavo Gianluigi Buffoną bei išvedė svečius į priekį.

Netrukus puikios galimybes padvigubinti pranašumą neišnaudojo Cristianas Doni, tačiau 26 minutę "Juventus" atstatė pusiausvyrą, kai po Pavelo Nedvedo perdavimo galva pasižymėjo Vincenzo Iaquinta.

Dar po dešimties minučių šeimininkai įsiveržė į priekį - nors "Atalanta" lyg ir apsigynė po varžovų pakelto kampinio, kamuolys atšoko tiesiai Cristianui Zanetti ir šis galingu šūviu iš 25 metrų nuo skersinio pasiuntė kamuolį į tinklą.

Bet 'Senosios senjoros' gerbėjų džiaugsmas truko neilgai - dar iki pertraukos po kampinio iš arti galva lygų rezultatą grąžino Maximiliano Pellegrino.

Antrajame kėlinyje "Atalanta" turėjo ne vieną progą trečiajam įvarčiui pelnyti - iš pradžių po Plasmati smūgio kamuolys atsimušė į skersinį, o dar kiek vėliau vartų konstrukciją sudrebino Cigarini.

"Juventus" strategas Claudio Ranieri metė į aikštę veteraną Alessandro Del Piero ir šis pagyvino ekipos puolimą, tačiau pralaužti Bergamo vienuolikės gynybos šeimininkams nepavyko.

Ypatingai arti tikslo jie buvo paskutinę minutę, kai vartininkas Consigli atrėmė ne tik Iaquintos smūgį galva, bet ir po to sekusį pakartotinį Del Piero bandymą.

Milano "Inter" 3 - 0 "Siena"
44' [1 - 0] Esteban Cambiasso
52' [2 - 0] Mario Balotelli
76' [3 - 0] Zlatan Ibrahimovic

"Fiorentina" 1 - 0 Genujos "Sampdoria"
21' [1 - 0] Alberto Gilardino

"Reggina" 2 - 1 "Cagliari"
18' [0 - 1] Andrea Lazzari
25' [1 - 1] Fabio Ceravolo
49' [2 - 1] Franco Brienza

"Napoli" 1 - 2 "Torino"
41' [1 - 0] Joao Pia
51' [1 - 1] Rolando Bianchi
72' [1 - 2] Alessandro Rosina

Turino "Juventus" 2 - 2 Bergamo "Atalanta"
2' [0 - 1] Luca Cigarini
26' [1 - 1] Vincenzo Iaquinta
36' [2 - 1] Cristiano Zanetti
44' [2 - 2] Maximiliano Pellegrino

"Genoa" 2 - 2 Veronos "Chievo"
35' [0 - 1] Giampiero Pinzi
58' [1 - 1] Diego Milito (iš 11 metrų baudinio)
71' [2 - 1] Ruben Oliveira
85' [2 - 2] Sergio Pellisier

"Palermo" 2 - 0 Romos "Lazio"
6' [1 - 0] Fabrizio Miccoli (iš 11 metrų baudinio)
87' [2 - 0] Giulio Migliaccio

"Bologna" 2 - 1 "Lecce"
31' [0 - 1] Simone Tiribocchi
38' [1 - 1] Marco Di Vaio
90' [2 - 1] Sergio Volpi

50' iš aikštės pašalintas Dimitrios Papadopoulos ("Lecce")