„Juventus“ iškovojo kelialapį į Italijos taurės finalą © JumpStory nuotr.

Turino „Juventus“ atsakomosiose Italijos taurės rungtynėse, namuose, rezultatu 2:0 įveikė „Fiorentinos“ vienuolikę ir pateko į Italijos taurės finalą. Pirmasis pusfinalio susitikimas baigėsi minimalia Massimiliano Allegri auklėtinių pergale.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 32 minutę. Federico Bernardeschi pasiuntė atšokusį kamuolį į vartus ir išvedė savo komandą į priekį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Fiorentina“ turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau pavojingą Arthuro Cabralio smūgį atlaikė vartininkas Mattia Perinas.

Antrame kėlinyje abi komandos apsimainė pavojingomis atakomis. Šeimininkams 69 minutę pavyko pasiūsti kamuolį į vartus, tačiau įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Vis gi,  90+5 minutę savo komandos pergalę įtvirtino Danilo. Brazilas po Juano Cuadrado šaltakraujiškai nuginklavo oponentų vartininką ir rezultatas tapo 2:0.

Turino „Juventus“ Italijos taurės finale susitiks su Milano „Inter“ futbolininkais gegužės 11 dieną.