Ketvirtadienį Italijos "Serie-A" pirmenybėse vyko centrinės 8-ojo turo rungtynės. Turine susitiko čempionato lyderis "Juventus" ir dažnas jo varžovas "Roma" klubas.

"%c00038" 2 - 0 "%c00028"
31' [1 - 0] Alessandro Del Piero
74' [2 - 0] Marcelo Zalayeta

88' Emerson ("Juventus") pašalintas iš aikštės

Tai buvo ypatingos rungtynės "Juve" ekipos treneriui Fabio Capello, taip pat gynėjui J.Zebina bei saugui Emersonui - jie turėjo žaisti prieš savo buvusią komandą, kurioje praleido ne vienerius metus.

Abi ekipos apsikeitė pavojingais išpuoliais, o pirmas įvartis buvo įmuštas sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį: M.Camoranesi, gavęs kamuolį iš Z.Ibrahimovičiaus, atidavė perdavimą A.Del Piero, ir šis iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Antrajame kėlinyje rezultatą užtvirtino po keitimo į aikštę išbėgęs M.Zalayeta, pasinaudojęs gynėjo M.Ferrari klaida ir nuginklavęs varžovų vartininką. Pergalės džiaugsmą šeimininkams kiek pagadino Emersono pašalinimas - brazilas rungtynėms einant į pabaigą užsidirbo antrą geltoną kortelę.

"Juve" iškovojo septintąją pergalę ir išsaugojo penkių taškų pranašumą prieš "Milan" bei padidino persvarą prieš kitus oponentus. Tuo tarpu "Roma" su 9 taškais lieka tryliktoje pozicijoje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos