„Juventus“ išvykoje pasiekė pergalę prieš „Bologna“ vienuolikę © AFP nuotr.

Šeštadienio vakaro rungtynėse Turino „Juventus“ išvykoje rezultatu 2:0 įveikė „Bologna“.

Svečiams „ledus pralaužti“ pavyko itin anksti. Jau 6 minutę Alvaro Morata gavo kamuolį baudos aikštelėje ir šaltakraujiškai nuginklavo priešininkų vartininką.

„Bologna“ ekipa turėjo puikią progą išlyginti rezultatą pirmąjame kėlinyje, tačiau Mattias Svanbergas jos neišnaudojo ir rezultatas liko 1:0.

69 minutę „Juventus“ ekipai pavyko padvigubinti persvarą. Juanas Cuadrado meistrišku smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:0.

„Senoji senjora“ vietiniame čempionate pastaruoju metu demonstruoja itin gerą formą ir ši pergalė jiems leidžia bent kuriam laikui pakilti į šeštąją lentelės poziciją.