„Juventus“ išvykoje pasiekė pergalę prieš „Bologna“ vienuolikę © AFP nuotr.

Šeštadienio vakaro rungtynėse Turino „Juventus“ išvykoje rezultatu 2:0 įveikė „Bologna“.

Svečiams „ledus pralaužti“ pavyko itin anksti. Jau 6 minutę Alvaro Morata gavo kamuolį baudos aikštelėje ir šaltakraujiškai nuginklavo priešininkų vartininką.

„Bologna“ ekipa turėjo puikią progą išlyginti rezultatą pirmąjame kėlinyje, tačiau Mattias Svanbergas jos neišnaudojo ir rezultatas liko 1:0.

69 minutę „Juventus“ ekipai pavyko padvigubinti persvarą. Juanas Cuadrado meistrišku smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:0.

„Senoji senjora“ vietiniame čempionate pastaruoju metu demonstruoja itin gerą formą ir ši pergalė jiems leidžia bent kuriam laikui pakilti į šeštąją lentelės poziciją.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • jo

Netgi balevojau suzinojes kad interas gavo ajaxa, juve sportinga o ronce gavo psg pakapot... o po dvieju dienu baliaus suzinai mad viskas 😀 akivaizdziai villareali ir liverpooli skaitau sunkesniais varzovais, o atletica gynybini labiau neparankiu roncei negu gnomo gynyba atlaisvinusius psg

• -3
  • hm

Bus vargelis su villarealiu, bet siaip sunku pasakyt ar sportingas butu buves lengvesnis varzovas, tiesa pasakius tik treciadieni suzinojau kad burtai buvo pertraukti ir kad poros CL visai kitokios nei as maciau... kvailas jausmas