"Juventus" įveikė "Lazio" ir žengė į "Coppa Italia" pusfinalį, "Serie A" mače - "Sassuolo" bei "Torino" lygiosios

Šiandien sužaistas paskutinysis Italijos taurės ketvirtfinalio mačas. Romoje vietos "Lazio" priėmė praėjusį sezoną "Scudetto" iškovojusius Turino "Juventus" futbolininkus.

"Stadio Olimpico" susirinkę sirgaliai visas 90 minučių tikrai galėjo mėgautis atkaklia kova, bet juos veikiausiai nuvylė tai, kad įvarčių išvydo mažiau nei geltonų kortelių, o namų ekipa patyrė pralaimėjimą.

Vieninteliu tiksliu smūgiu 66-ąją minutę kelialapį į kitą etapą svečiams padovanojo gynėjas iš Šveicarijos Stephanas Lichtsteineris.

Šiame susitikime įdomu tai, jog šeimininkai ilgiau, 58 proc. žaidybinio laiko kontroliavo kamuolį, tačiau "bianconeri" atliko net 14 smūgių į vartus, lyginant su varžovų atliktais keturiais, kurių nė vienas nepataikė į vartų plotą.

"Juventus" po šios pergalės "Coppa Italia" pusfinalyje susikaus su Milano "Inter".

Tuo pat metu vyko ir anksčiau atidėta "Serie A" dvikova tarp "Sassuolo" bei "Torino" komandų.

Turnyrinės lentelės vidutiniokės abi po kartą pasižymėjo pirmajame kėlinyje ir išsiskyrė taikiai rezultatu 1-1.

"Sassuolo" dabar žengia septintojoje, "Torino" - vienuoliktojoje pozicijoje.

“Lazio” 0 – 1 “Juventus”
[0-1] 66' Stephan Lichtsteiner

“Sassuolo” 1 – 1 “Torino”
[0-1] 23' Andrea Belotti
[1-1] 40' Francesco Acerbi