"Juventus" lieka nepraradęs taškų © Eurofootball.lt
Trečadienį UEFA Čempionų lygoje vyko aštuonerios A-D grupių varžybos. Vietą aštuntfinalyje užsitikrino dvi komandos, viena iš jų šiame lygos sezone taškų dar neprarado.

Visiškai šalia iškritimo atsidūrė praėjusio sezono pusfinalininkas "Deportivo" namuose pralaimėjęs "Liverpool" ekipai, kuriai tai buvo pirma pergalė Ispanijoje per pastaruosius 21-erius metus. Kartu su Liverpulio klubu A grupėje pirmauja "Olympiakos", savo aikštėję palaužęs "Monaco" ir aplenkęs jį turnyrinėje lentelėje.

Toliau neaiškėja padėtis B grupėje, kur visi trys lyderiai sužaidė lygiosiomis ir yra surinkę po 7 taškus - "Dinamo" nesugebėjo išsaugoti dviejų įvarčių persvaros prieš "Real", o "Roma" paskutinę minutę išsigelbėjo nuo pralaimėjo "Bayer" ekipai.

Milžinų dvikovą Miunchene vėl laimėjo "Juventus", po A.Del Piero pasiuntęs "Bayern" į nokdauną ir užsitikrinęs pirmą vietą grupėje. Netikėtai baigėsi rungtynės Tel Avive, kur "Maccabi" nugalėjęs "Ajax" ir į savo sąskaitą įsirašė pirmą Čempionų lygos pergalę klubo istorijoje.

Daug įvarčių buvo įmušta D grupėje - "Manchester United" namuose sutriuškino "Sparta", ir keturis kartus pasižymėjęs R. van Nistelrojus pakartojo lygos rekordą, kurį iki šiol yra pavykę pasiekti tik trims žaidėjams. Kitose rungtynėse dramatišką pergalę ir vietą aštuntfinalyje išplėšė "Lyon", dviejų Nilmaro smūgių per pridėtinį laiką dėka palaužęs "Fenerbahce" komandą.

A grupė

"%c00131" 1 - 0 "%c00036"
84` [1 - 0] Gabriel Schürrer

"%c00089" 0 - 1 "%c00045"
14` [0 - 1] Jorge Andrade (į savo vartus)

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)
1. Liverpool 4 2 1 1 3-1 7
2. Olympiakos 4 2 1 1 3-2 7
3. Monaco 4 2 0 2 4-4 6
4. Deportivo 4 0 2 2 0-3 2

B grupė

"%c00137" 2 - 2 "%c00003"
13` [1 - 0] Yussef
23` [2 - 0] Maris Verpakovskis
38` [2 - 1] Raul Gonzalez
44` [2 - 2] Luis Figo (11m.)

"%c00028" 1 - 1 "%c00008"
82` [0 - 1] Dimitar Berbatov
90+3` [1 - 1] Vincenzo Montella

1. Dinamo 4 2 1 1 9-5 7
2. Bayer 4 2 1 1 9-6 7
3. Real 4 2 1 1 7-7 7
4. Roma 4 0 1 3 4-11 1

C grupė

"%c00001" 0 - 1 "%c00038"
90` [0 - 1] Alessandro Del Piero

"%c00218" 2 - 1 "%c00138"
49` [1 - 0] Barukh Dego
57` [2 - 0] Baruhk Dego
88` [2 - 1] Daniel De Ridder

1. Juventus 4 4 0 0 4-0 12
2. Bayern 4 2 0 2 5-2 6
3. Ajax 4 1 0 3 4-7 3
4. Maccabi 4 1 0 3 2-6 3

D grupė

"%c00040" 4 - 1 "%c00136"
14` [1 - 0] Ruud van Nistelrooy
25` [2 - 0] Ruud van Nistelrooy (11m.)
53` [2 - 1] Lukas Zelenka
60` [3 - 1] Ruud van Nistelrooy
90` [4 - 1] Ruud van Nistelrooy

"%c00055" 4 - 2 "%c00148"
14` [0 - 1] Selcuk Sahin
22` [1 - 1] Michael Essien
53` [2 - 1] Florent Malouda
73` [2 - 2] Tuncay Sanli
90+4` [3 - 2] Nilmar
90+6` [4 - 2] Nilmar

1. Lyon 4 3 1 0 11-6 10
2. Man Utd 4 2 2 0 12-5 8
3. Fenerbahce 4 1 0 3 6-13 3
4. Sparta 4 0 1 3 2-7 1