"Juventus" namuose nesugebėjo įveikti "Sassuolo", "Inter" kyla į pirmąją vietą

Sekmadienį tęsiasi "Serie A" 14-ojo turo kovos.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Turine, kur vietos "Juventus" tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su "Sassuolo" ekipa.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir 20-ąją minutę išsiveržė į priekį po tikslaus tolimo Leonardo Bonucci smūgio.

"Sassuolo" rezultatą išlygino vos po trijų minučių, kai Jeremie Boga perkėlė kamuolį per varžovų vartininką.

47-ąją minutę gynyboje nesėkmingai sužaidė Matthijsas de Ligtas, kuris atidavė kamuolį varžovui Francesco Caputo, kurio smūgį itin nesėkmingai bandė atremti Gianluigi Buffonas ir svečiai išsiveržė į priekį.

"Juventus" rezultatą išlygino 67-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Cristiano Ronaldo.

Per likusi laiką nė viena komanda nesugebėjo pasižymėti ir pasidalino po tašką.

Lyderių kluptelėjimu pasinaudojo Milano "Inter" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 įveikė SPAL futbolininkus.

Lautaro Martinezas 16-ąją minutę preciziškai tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

41-ąją minutę tas pats argentinietis smūgiu galva padvigubino "Inter" pranašumą.

50-ąją minutę po Mattia Valoti įvarčio SPAL atsilikimą sušvelnino, tačiau per likusį laiką rezultato išlyginti nebesugebėjo.

"Inter" po šios pergalės pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

"Napoli" 1:2 "Bologna"
41' [1:0] F. Llorente
58' [1:1] A. Skov Olsen
80' [1:2] N. Sansone

"Lazio" 3:0 "Udinese"
9' [1:0] C. Immobile
36' [2:0] C. Immobile (11 metrų baudinys)
45+1' [3:0] L. Alberto (11 metrų baudinys)

"Parma" 0:1 "AC Milan"
88' [0:1] T. Hernandez

"Verona" 1:3 "Roma"
17' [0:1] J. Kluivert
21' [1:1] D. Faraoni
45' [1:2] D. Perotti (11 metrų baudinys)
90+2' [1:3] H. Mkhitaryan