„Juventus“ neturėjo vargo su „Udinese“, „AC Milan“ ir toliau neužleidžia pozicijų © AP nuotr.

Sekmadienį sužaistos visos „Serie A“ 15-ojo turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę namuose iškovojo Turino „Juventus“ ekipa, kuri rezultatu 4:1 įveikė „Udinese“ futbolininkus.

Šeimininkus į priekį 31-ąją minutę išvedė Cristiano Ronaldo, o 49-ąją „Juventus“ pranašumą padvigubino Federico Chiesa.

C. Ronaldo 70-ąją minutę pridėjo dar vieną įvartį ir pradėjo svečių triuškinimą.

„Udinese“ 90-ąją minutę kiek sušvelnino savo atsilikimą po Marvino Zeegelaaro įvarčio, tačiau 93-ąją „Juventus“ ekipai trijų įvarčių pranašumą sugrąžino Paulo Dybala.

Kitose rungtynėse pergalę šventė pirmenybių lyderiai „AC Milan“ futbolininkai, kurie išvykoje 2:0 įveikė „Benevento“ ekipą.

Milano ekipą į priekį 15-ąją minutę išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Franckas Kessie. Tiesa, svečių situacija gerokai komplikavosi 33-ąją minutę, kai iš aikštės buvo pašalintas Sandro Tonali.

Nepaisant raudonos kortelės, „AC Milan“ 49-ąją minutę įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kai pasižymėjo Rafaelis Leao.

„Benevento“ 61-ąją minutę dar galėjo sugrįžti į rungtynes, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Gianluca Caprari.

„Roma“ 1:0 „Sampdoria“

„Atalanta“ 5:1 „Sassuolo“

„Cagliari“ 1:4 „Napoli“

„Fiorentina“ 0:0 „Bologna“

„Genoa“ 1:1 „Lazio“

„Parma“ 0:3 „Torino“

„Spezia“ 0:1 „Verona“