"Juventus" parduos L.Bonucci dėl nevaldomo charakterio?

Šią savaitę lyg perkūnas iš giedro dangaus nuskambėjo pranešimas, kad "Juventus" gynėjas Leonardo Bonucci gali persikelti į "Milan" klubą.

Vienas geriausių savo pozicijos žaidėjų visame pasaulyje būtų parduodamas už neįspūdingą sumą - maždaug 40 mln. eurų.

Užsienio žiniasklaida pradėjo spėlioti, kodėl "Serie A" čempionai ruošiasi atsisveikinti su 30-mečiu futbolininku.

Teigiama, kad pagrindinė priežastis - nevaldomas L.Bonucci charakteris.

Jau anksčiau gynėjas konfliktavo su ekipos treneriu Massimo Allegri, o galiausiai iškrėtė kiaulystę svarbiausiose praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos rungtynėse.

Tuomet finalo vidurio pertraukos metu jis kartu su Dani Alvesu užsipuolė Paulo Dybalą bei riejosi su veteranu Andrea Barzagli.

Nors po pirmojo kėlinio rezultatas mače su "Real" buvo lygus 1:1, tačiau po konflikto į aikštę grįžę "Juventus" žaidėjai praleido tris įvarčius ir pralaimėjo 1:4.

Spėliojama, kad būtent todėl šią vasarą ir buvo nuspręsta atsisveikinti su D.Alvesu ir L.Bonucci.