"Juventus" patyrė antrą pralaimėjimą šį sezoną © Eurofootball.lt
Į Italijos aukščiausią lygą siekiantis sugrįžti Turino „%c00038“ klubas šeštadienį patyrė antrąjį pralaimėjimą „Serie B“ pirmenybėse šį sezoną. Daugkartinį Italijos čempioną rezultatu 3-1 įveikė „%c00079“ ekipa, kurioje rungtyniauja lietuvis Marius Stankevičius.

Nepaisant pralaimėjimo „Juventus“ su 49 taškais išlieka „Serie B“ lyderiu, tačiau dabar „Napoli“ ekipa, kuri šiame ture su „Rimini“ komanda sužaidė lygiosiomis, sumažino deficitą iki dviejų taškų.

Rungtynių herojumi tapo pirmajame kėlinyje tris kartus pasižymėjęs „Brescia“ puolėjas Matteo Serafini.

Pirmą įvarti futbolininkas pelnė jau ketvirtąją rungtynių minutę, kai iš krašto permetė kamuolį per vienu geriausių pasaulio vartininkų tituluojamą Gianluigi Buffoną.

9-tą rungtynių minutę rezultatą išlygino Alessandro Del Piero, tačiau įpusėjus kėliniui po Mareko Hamsyko perdavimo M. Serafini dar sykį į priekį išvedė „Brescia“. Jau per pridėtinį pirmo kėlinio laiką 28-rių italas persvarą padidino.

M. Stankevičius rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir aikštėje pasirodė po keitimo 73 rungtynių minutę.