"Juventus" per pirmąjį kėlinį susitvarkė su "Udinese", "Milan" nugalėjo "Fiorentina" (VIDEO)

Šiandien Italijos čempionate sužaisti dar septyni mačai.

Lengvą pergalę svečiuose šventė čempiono titulą ginantis Turino "Juventus", rezultatu 4-0 sutriuškinęs "Udinese" komandą.

Svečius į priekį jau penkioliktąją minutė išvedė Paulo Dybala, o neilgai trukus persvarą padvigubino Sami Khedira. Tuomet raudoną kortelę prieš savo akis išvydo Danilo, Dybala realizavo 11 metrų baudinį ir dvikovos nugalėtojas tapo aiškus jau pirmojo kėlinio viduryje.

Prieš ekipoms skirstantis į rūbines įvartį dar pridėjo Alexas Sandro.

Po šios pergalės "bianconeri" pakilo į antrąją vietą. Nuo lyderio "Napoli" Massimiliano Allegri kariauną skiria du taškai.

Kitame susitikime į aukščiausius apdovanojimus sezono pradžioje besitaikiusi "Roma" komanda namie neįveikė paskutinėje vietoje esančio Veronos "Hellas".

Luciano Spalletti auklėtiniai šiame mače pirmavo po tikslaus Radja Nainggolano smūgio, tačiau sužaidus valandą baudinį realizavęs Giampaolo Pazzini išplėšė svečiams tašką.

Nuo pirmosios vietos penktojoje pozicijoje esančius "giallorossi" skiria jau 9 taškai.

Vakarinėje dvikovoje tarp "Milan" bei Florencijos "Fiorentina" vienuolikių pergalę šventė namuose žaidę "rossoneri". Sinišos MIhajlovičiaus auklėtiniai priartėjo prie penktosios pozicijos bei "Violai" neleido aplenkti "Inter" futbolininkų.

"Milan" šiame mače pirmavo nuo pat pradžių, nes Carlosas Bacca po Giacomo Bonaventuros perdavimo pasižymėjo jau ketvirtąją minutę.

Per visą rungtynių laiką, nepaisant to, kad buvo priversti atsimušinėti nuo varžovų atakų, "madų sostinės" klubo žaidėjai išlaikė persvarą ir ją netgi padidino. Tai 88-ąją minutę pavyko padaryti iš Gelzenkircheno "Schalke" neseniai sugrįžusiam Kevinui-Prince'ui Boatengui.

"Genoa" 4 - 0 "Palermo"
[1-0] 4' Suso
66' Siniša Andjelkovič ("Palermo") pašalintas iš aikštės
[2-0] 71' Leonardo Pavoletti
[3-0] 75' Tomas Rincon
[4-0] 88' Leonardo Pavoletti

"Bologna" 2 - 2 "Lazio"
[1-0] 2' Emanuele Giaccherini
[2-0] 18' Mattia Destro
70' Adam Masina ("Bologna") pašalintas iš aikštės
[2-1] 71' Antonio Candreva (iš 11 metrų baudinio)
[2-2] 77' Senad Lulič

"Carpi" 2 - 1 "Sampdoria"
[1-0] 27' Lorenzo Lollo
[1-1] 33' Joaquin Correa
[2-1] 55' Jerry Uche Mbakogu (iš 11 metrų baudinio)
86' Riccardo Gagliolo ("Carpi") pašalintas iš aikštės

"Chievo" 1 - 1 "Empoli"
[1-0] 7' Alberto Paloschi
[1-1] 47' Lorenzo Tonelli

"Roma" 1 - 1 "Hellas
[1-0] 41' Radja Nainggolan
[1-1] 61' Giampaolo Pazzini (iš 11 metrų baudinio)

"Udinese" 0 - 4 "Juventus"
[0-1] 15' Paulo Dybala
[0-2] 18' Sami Khedira
25' Danilo ("Udinese") pašalintas iš aikštės
[0-3] 26' Paulo Dybala (iš 11 metrų baudinio)
[0-4] 42' Alex Sandro

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8230850" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Milan" 2 - 0 "Fiorentina"
[1-0] 4' Carlos Bacca
[2-0] 88' Kevin-Prince Boateng

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>