"Juventus" prarado dar du taškus Italijoje © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos likusios aštuonerios XXXIV turo rungtynės.

Jau penktojo mačo iš eilės laimėti nesugeba Turino "Juventus" ekipa, šį kartą namie nesugebėjusi įveikti priešpaskutinėje vietoje žengiančios "Lecce" komandos - rungtynės baigėsi lygiosiomis 2-2.

Turino stadione susirinkę žiūrovai, neslėpę pykčio trenerio Claudio Ranieri bei klubo vadovų atžvilgiu, 11 minutę turėjo dėl ko piktintis, kai išvengęs nuošalės Axelis Konanas ramiai pasiuntė kamuolį į Gianluigi Buffono ginamus vartus.

43 minutę Alessandro Del Piero baudos smūgiu pataikė į virpstą, bet per pertrauką toli gražu ne pačią geriausią sportinę formą demonstravęs veteranas buvo pakeistas.

Visgi antrajame kėlinyje "Juventus" ėmė rungtyniauti kur kas geriau ir tai davė vaisių - 53 minutę stipriu smūgiu kaire koja iš už baudos aikštelės ribų pusiausvyrą atstatė Pavelas Nedvedas.

Negana to, 66 minutę patyręs čekas permetė kamuolį per vartininką Francesco Benussi, pelnytai išvesdamas "Juventus" į priekį.

Tiesa, atmosfera stadione pernelyg nepasitaisė, aistruoliams vis dar reiškiant nepasitenkinimą dėl planų susigrąžinti gynėją Fabio Cannavaro, šiuo metu atstovaujantį Madrido "Real".

"Lecce" nepasidavė ir siekė išlyginti rezultatą, ir nors 84 minutę pavojingą Fabiano smūgį Buffonas atrėmė, jau per teisėjo pridėtą laiką dramatiškai lygiąsias griūdamas galva išplėšė Jose Ignacio Castillo.

Šiuo "Juventus" kluptelėjimu puikiai pasinaudojo antroje vietoje įsitvirtinęs "Milan" klubas, išvykoje 2-0 nugalėjęs "Catania".

Svečiai pirmąjį įvartį pelnė 27 minutę, kai po puikaus Kaka reido kamuolį baudos aikštelės viduryje gavęs rezultatyvusis veteranas Filippo Inzaghi tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Persvarą 52 minutę padvigubino Kaka, nukreipęs kamuolį į tinklą iš kelių metrų po Davido Beckhamo smūgio-perdavimo galva.

Turino "Juventus" 2 - 2 "Lecce"
11' [0 - 1] Axel Cedric Konan
54' [1 - 1] Pavel Nedved
66' [2 - 1] Pavel Nedved
90' [2 - 2] Jose Ignacio Castillo

"Udinese" 3 - 0 Bergamo "Atalanta"
42' [1 - 0] Fabio Quagliarella
74' [2 - 0] Fabio Quagliarella
90' [3 - 0] Giovanni Pasquale

78' iš aikštės pašalintas Gianpaolo Bellini ("Atalanta")

"Palermo" 5 - 1 "Cagliari"
29' [1 - 0] Giulio Migliaccio
38' [2 - 0] Fabrizio Miccoli
48' [2 - 1] Jedaiais Capucho Neves Jeda
50' [3 - 1] Giovanni Tedesco
57' [4 - 1] Edison Cavani
87' [5 - 1] Davide Succi

"Roma" 0 - 0 Veronos "Chievo"

90' iš aikštės pašalintas Gianpiero Pinzi

"Catania" 0 - 2 "Milan"
27' [0 - 1] Filippo Inzaghi
52' [0 - 2] Kaka

"Siena" 2 - 1 "Napoli"
11' [1 - 0] Houssine Kharja
25' [2 - 0] Massimo Maccarone
80' [2 - 1] Joao Inacio Pia

"Fiorentina" 1 - 0 "Torino"
57' [1 - 0] Juan Manuel Vargas

90' iš aikštės pašalintas Matteo Sereni ("Torino")

"Genoa" 3 - 1 Genujos "Sampdoria"
31' [1 - 0] Diego Milito
45' [1 - 1] Hugo Armando Campagnaro
73' [2 - 1] Diego Milito
90' [3 - 1] Diego Milito

87' iš aikštės pašalintas Matteo Ferrari ("Genoa")
90' iš aikštės pašalintas Hugo Armando Campagnaro ("Sampdoria")
90' iš aikštės pašalintas Thiaggo Motta ("Genoa")