"Juventus" prarado du taškus, "Inter" šventė įspūdingą pergalę © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos VIII turo rungtynės.

Įspūdingą pergalę iškovojo čempiono titulą ginantis Milano "Inter" klubas, išvykoje net 5-0 nugalėjęs penktoje vietoje žengiančią "Genoa" ekipą.

Svečiai į priekį įsiveržė sužaidus vos 6 minutes, kai po Estebano Cambiasso smūgio kamuolys atsimušė į gynėją Emiliano Moretti ir atsidūrė vartų tinkle.

Jose Mourinho auklėtiniai turėjo progų įtvirtinti pranašumą ir tą padarė 31 minutę, kai po to paties Cambiasso perdavimo pasižymėjo vienas prieš vartininką iššokęs jaunasis Mario Balotelli. Dar iki didžiosios pertraukos varžovų triuškinimą pradėjo serbas Dejanas Stankovičius, pelnęs įspūdingą įvartį iš aikštės vidurio po nevykusio vartų sargo Amelia bandymo išmušti kamuolį.

Tai nebuvo pabaiga - 66 minutę po Wesley Sneijderio perdavimo ketvirtą įvartį įmušė veteranas Patrickas Vieira, o varžovų žeminimą užbaigė gynėjas Maiconas.

Turino "Juventus" 1 - 1 "Fiorentina"
5' [0 - 1] Juan Vargas
19' [1 - 1] Amauri

"Genoa" 0 - 5 Milano "Inter"
6' [0 - 1] Esteban Cambiasso
31' [0 - 2] Mario Balotelli
45' [0 - 3] Dejan Stankovic
66' [0 - 4] Patrick Vieira
71' [0 - 5] Maicon