"Juventus" pratęsė pergalių seriją, Milano klubai barstė taškus, "Roma" įveikė "Sampdoria" (VIDEO)

Šiandien toliau tęsiasi 24-ojo Italijos čempionato turo kovos. Jau keturioliktą iš eilės pergalę "Serie A" pirmenybėse iškovojo "Juventus" futbolininkai.

Turino ekipa svečiuose nelengvai 2:0 palaužė "Frosinone" ekipos pasipriešinimą. Šeimininkai gan ilgai atlaikė šalies čempionų spaudimą, bet 73 rungtynių minutę krito pirmasis įvartis į jų vartus, o pasižymėjo Juanas Cuadrado. Jau per pridėtą laiką antrą rungtynių įvartį pelnė Paulo Dybala.

Pergalę iškovojo ir pirmenybių lyderė "Napoli" ekipa, kuri namuose 1:0 nugalėjo "Carpi" klubą. Vienintelį rungtynių įvartį 69 minutę iš vienuolikos metrų baudinio pelnė Gonzalo Higuainas. Po šių rungtynių "Napoli" ir toliau dviem taškais lenkia "Juventus" klubą.

Taškus šį turą prarado abi ekipos iš Milano. "Inter" ekipa 3:3 sužaidė lygiosiomis su "Verona", o "Milan" 1:1 pabaigė susitikimą su "Udinese"

Svečiuose rungtyniavę Roberto Mancini auklėtiniai į priekį išsiveržė jau aštuntąją minutę ir tai leido patikėti lengva pergale. Vis dėlto, neilgai trukus tiksliais smūgių šeimininkų gretose atsakę Filipas Helanderis bei Erosas Pisano pademonstravo, jog "Hellas" dėl išlikimo kausis iš visų jėgų.

Sužaidus beveik valandą šeimininkų pranašumą padvigubino Arturas Ionita bei pasiuntė "nerazzurri" į dar gilesnį nokdauną. Vis dėlto, nuo pralaimėjo svečius išgelbėjo Mauro Icardi bei po keitimos pasirodęs Ivanas Perišičius.

"Inter" po lygiųjų nepasinaudojo proga aplenkti Florencijos "Fiorentina".

Kitose sekmadienio rungtynėse "Torino" namuose 1:0 nusileido "Chievo" ekipai, o "Sassuolo" sužaidė lygiosiomis 2:2 prieš "Palermo" klubą. Bergamo "Atalanta" ir "Empoli" akistata baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Paskutinėje turo dvikovoje pergalę šventė ir oponentų kluptelėjimais pasinaudojo "Roma", namuose įveikęs Genujos "Sampdoria". Luciano Spalletti auklėtiniams tai pavyko padaryti Alessandro Florenzi bei Diego Perotti įvarčių dėka.

Svečiams įvartį į savus vartus pelnė Miralemas Pjaničius, tačiau "giallorossi" iškovoti trijų taškų tai nesutrukdė. Dabar juos nuo ketvirtosios vietos skiria taškas.

"Napoli" 1 - 0 "Carpi"
[1-0] 69' Gonzalo Higuain (iš 11 metrų baudinio)
56` Raffaele Bianco ("Carpi") pašalintas iš aikštės

"Sassuolo" 2 - 2 "Palermo"
[0-1] 30' Franco Vazquez
[1-1] 45+1' Gregoire Defrel
[2-1] 50' Simone Missiroli
[2-2] 53' Uros Djurdjevic
75` Achraf Lazaar ("Palermo") pašalintas iš aikštės

"Torino" 1 - 2 "Chievo"
[1-0] 19' Marco Benassi
[1-1] 34' Bruno Peres (į savo vartus)
[1-2] 72' Valter Birsa

"Atalanta" 0 - 0 "Empoli"

"Roma" 2 - 1 "Sampdoria"
[1-0] 45' Alessandro Florenzi
[2-0] 50' Diego Perotti
[2-1] 57' Miralem Pjanič (į savus vartus)