"Juventus", "Roma" ir "Napoli" iškovojo įtikinamas pergales, "Lazio" teko pavargti dėl taškų

Turino „Juventus“ ekipai šį kartą Cristiano Ronaldo tikslių smūgių neprireikė. Portugalas atliko vieną rezultatyvų perdavimą, o „Juventus“ 2:0 įveikė „Bologna“ futbolininkus.

„Juventus“ į priekį išsiveržė jau 11-ąją minutę po P. Dybala įvarčio, o jau po penkių minučių po tikslaus C. Ronaldo perdavimo pasižymėjo ir B. Matuidi.

Tuo metu „Napoli“ ekipa iškovojo dar įtikinamesnę pergalę, kai 3:0 įveikė „Parma“ futbolininkus,

„Napoli“ gretose ketvirtąją minutę pasižymėjo L. Insigne, antrojo kėlinio pradžioje bei rungtynių pabaigoje dublį įmušė A. Milikas.

O iš lyderių lengviausią pergalę pasiekė „Roma“ vienuolikė, kuri 4:0 sutriuškino „Frosinone“.

„Roma“ gretose po vieną įvartį įmušė C. Underis, J. Psatore, S. El Shaarawy bei A. Kolarovas.

Iš lyderių sunkiausią pergalę iškovojo „Lazio“, kuri 2:1 palaužė „Udinese“.

„Lazio“ įvarčių sąskaitą atsidarė sužaidus tik valandą, kai 61-ąją minutę pasižymėjo F. Acerbi, o dar po šešių minučių rezultatą padvigubino J. Correa.

Vis dėlto 80-ąją minutę B. Nuytinckas rezultatą sušvelnino, tačiau „Udinese“ jo išlyginti nesugebėjo.

„Juventus“ 2:0 „Bologna“

„Napoli“ 3:0 „Parma“

„Roma“ 4:0 „Frosinone“

„Udinese“ 1:2 „Lazio“

„Atalanta“ 0:0 „Torino“

„Cagliari“ 0:0 „Sampdoria“

„Genoa“ 2:0 „Chievo“