„Juventus“ saugo išpažintis: prasiskolinimai, ašaros ir priklausomybė lošimui © PA Images nuotr.

Italijos futbolo trijulė Nicolo Fagioli, Nicolo Zaniolo ir Sandro Tonali pateko į rimtą lažybų skandalą, tačiau šiuo atveju šis skandalas bent padės žmonės atverti akis dėl priklausomybės lošimams.

„Juventus“ saugas Nicolo Fagioli sulaukė septynių mėnesių diskvalifikacijos dalyvauti futbolo rungtynėse. Jis taip pat eis į reabilitaciją dėl savo priklausomybės ir privalės sumokėti 12,5 tūkst. eurų baudą.

N. Fagioli atsivėrė „Gazzetta“ dienraščiui: „Aš kartą paprašiau Gatti (komandos draugo) paskolinti 40 tūkstančių eurų, pasakiau, kad tai yra laikrodžiui, kurį noriu nusipirkti. Turėjau jam pinigus grąžinti. Mano sąskaita vis dar kontroliavo mano mama.

Toliau Dragusinas man paskolino 40 tūkstančių eurų, kuriuos irgi turėjau grąžinti. Tuo metu mano įsiskolinimai siekė maždaug 3 milijonus eurų, netrukus sulaukiau grąsinimų: „Sulaužysiu tau kojas“.

Turėjau tiek daug įsiskolinimų, kuomet laimėdavau statymus nieko iš to neišlošdavau. Jie man vis sakydavo: „Sulaužysime tau kojas, jeigu negrąžinsi mūsų pinigų.

Pinigus, kuriuos išlošiau, tiesiog iš lėto grąžinau visiems, ypatingai toms platformoms, kuriose lažindavausi“, – labai atvirai kalbėjo 22-ejų italas.

Fagioli taip pat kalbėjo apie savo klaidą „Juventus“ rungtynėse su „Sassuolo“ praeitame sezone.

„Aš labai stresavau bei bijojau tų rungtynių, aš net padariau grubią klaidą ir mane pakeitė. 

Tik palikęs aikštę pradėjau verkti tiesiai prieš kameras, galvodamas apie savo įsiskolinimus iš lažybų“, – teigė saugas. 

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB